20 тур. “ВПК-Агро” – “Оболонь” – 1:0! ВІДЕОогляд та ЗВІТ матчу

5 квітня, 16:00. Перша ліга, 20 тур. м. Дніпро, стадіон “Метеор”. +10 C. Без глядачів.

ФК “ВПК-Агро” (с. Вишневе, Магдалинівський район, Дніпропетровська область) – ФК “Оболонь” – 1:0 (0:0)

Арбітр: Павло Дубровець (Житомир)

Асистенти: Олексій Гірс (Одеса) та Олександр Рєка (Одеська область)

4 арбітр: Дмитро Євтухов (Дніпро)

Спостерігач арбітражу та делегат: Сергій Возняк (Миколаїв)

Гол: Богдан Шмигельський, 74.

ФК “ВПК-Агро”: 1. Денис Шеліхов, 27. Тимофій Сухар, 23. Юрій Яременко-к, 18. Дмитро Зозуля, 28. Акакі Хубутія, 29. Сергій Палюх, 13. Лука Коберідзе, 20. Микола Ляшенко (14. Дмитро Піддубний, 81), 11. Іван Тищенко, 21. Богдан Шмигельський (16. Святослав Шаповалов, 81), 10. Олександр Беляєв (6. Араужо де Олівейра, 90+3).

Запасні: 12. Олександр Воробей, 5. Олександр Вечтомов, 24. Рамін Мухтаров, 25. Дмитро Шевченко, 26. Іван Білий.

Головний тренер: Сергій Соловйов

ФК “Оболонь”: 72. Василь Литвиненко, 2. Нікіта Глошардін, 17. Олександр Голіков (21. Василь Білий, 87), 23. Сергій Суханов, 24. Єгор Прокопенко, 96. Юрій Мате, 4. Олексій Майданевич, 7. Артур Мурза, 55. Олексій Лобов, 90. Іван Матяж-к, 94. Олексій Щебетун.

Запасні: 12. Дмитро Фастов, 97. Іван Тюрін, 19. Руслан Скидан, 47. Данііл Руденко, 77. Богдан Покойовий, 89. Антон Рафальський.

Головний тренер: Павло Яковенко

Попередження: Микола Ляшенко, 23, Іван Тищенко, 52 – Сергій Суханов, 35, Артур Мурза, 64, Олександр Голіков, 70.

Вилучення: Іван Тищенко, 78.

Матч 20-го туру чемпіонату “Оболонь” проводила у Дніпрі на “Метеорі” в гостях у “ВПК-Агро”. Досить складним видався старт поєдинку для обох команд у плані створення гольових нагод. Та і в цілому у першому таймі команди лише кілька разів наближалися до можливості відкрити рахунок. Так на 28-й хвилині свою нагоду мали “пивовари”, коли правим флангом у штрафний майданчик господарів вбігав Олексій Щебетун і вже був готовий прострілювати на партнерів у глибину карного майданчика, проте на заваді став газон дніпровського стадіону, від якого в останній момент м’яч зрадницьки підскочив і викотився за лицеву лінію. Господарі ж свій шанс отримали на 37-й хвилині. Акакі Хубутія небезпечно пробивав головою після розіграшу кутового. Після першого тайму рахунок лишився невідкритим.

У другій сорокап’ятихвилинці гра суттєво не змінилася, тому все йшло до того, що результат матчу може вирішити один епізод. На 70-й хвилині лічених сантиметрів не вистачило Олексію Щебетуну щоб дотягнутися та замкнути чудовий простріл Єгора Прокопенка. А за п’ять хвилин “ВПК-Агро” відкрили рахунок. Дуже невдалим рішенням голкіпера киян залишити ворота і піти за межі штрафного майданчика на перехоплення дуже вдало скористався Богдан Шмигельский, першим же дотиком відправивши круглого у незахищені ворота гостей. До останнього намагалися відіграти бодай один м’яч “пивовари”, а з 78-ї хвилини навіть мали більшість після того, як Іван Тищенко отримав друге попередження та залишив поле. Та це не надто вплинуло на перебіг подій у грі, адже “оболонцям” й надалі не вдавалося нічого зробити з надійною обороною господарів. Лиш у компенсований арбітром час Олексій Майданевич мав шанс після подачі з флангу від Нікіти Глошардіна, але він не зміг вдало пробити головою у цьому епізоді. А під кінець матчу Олександр Бєляєв ще й перевірив на міцність поперечку воріт киян. У підсумку “ВПК-Агро” святкує мінімальну звитягу у цьому надскладному поєдинку.