ФК “Оболонь-Бровар” повернувся з відпустки

Сьогодні, 23-го червня ФК “Оболонь-Бровар” повернувся з відпустки і вперше після закінчення сезону 2013-14 зібрався на рідній базі у Бучі. Футболісти провели легку розминку, після чого зіграли двосторінку, яка завершилася перемогою “помаранчевих” з рахунком 2:0.

Також варто відзначити, що не тренувалися з командою Євген Пронак та Валерій Заваров, а Максим Лещенко проводив одне зі своїх останніх занять з командою Сергія Солдатова.  З цими футболістами не продовжили контракт і надали їм статус вільних агентів.

Підготовка “пивоварів” до нового сезону буде розбита на дві частини. Перший відрізок відбуватиметься у полегшеному режимі і триватиме до 3 – го липня. В цей період заплановано дві товариські зустрічі проти маріупольського Іллічівця (30 червня та 3-го липня). 7-го та 8-го липня команда пройде мед.огляд, після чого розпочне другу частину учбово-тренувальних зборів на стадіоні “Оболонь-Арена”, яка триватиме 9 днів.  14 – го липня запланована зустріч зі збірною України U19. Про подальші контрольні матчі “біло-зелених” слідкуйте на нашому сайті.

А зараз, пропонуємо переглянути фотозвіт з першого тренування “пивоварів”.

Leave a Reply