“Гірник-Спорт” – “Оболонь” – 2:3

20 листопада, 13:00. Перша ліга, 14 тур. м. Горішні Плавні, Полтавська область, стадіон “Юність”. +6 C. Без глядачів.

ФК “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні, Полтавська область) – ФК “Оболонь” 2:3 (0:1)

Арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)

Асистенти: Володимир Шланчак (Черкаська область) та Денис Кєскюла (Дніпропетровська область)

4 арбітр: Павло Плєшко (Кременчук)

Спостерігач арбітражу та делегат: Олександр Головков (Севередонецьк)

Гол: Максим Покотилюк, 14, Дмитро Семенів, 53, Юрій Батюшин, 81, Олексій Щебетун, 86, 87.

ФК “Гірник-Спорт”: 1. Антон Ситников, 18. Володимир Шопін, 14. Богдан Векляк, 3. Данило Карась, 11. Андрій Герт (17. Сергій Суханов, 68), 23. Юрій Батюшин-к, 6. Олександр Чепелюк, 7. Дмитро Семенів (13. Олександр Петрусенко, 65), 19. Олексій Збунь (24. Ілля Чередниченко, 46), 21. Сергій Герасимець (22. Єгор Твердохліб, 83), 10. Артур Мурза (9. Юрій Козиренко, 79).

Запасні: 25. Роман Жмурко, 4. Михайло Калугін, 8. Володимир Корольков, 9. Юрій Козиренко, 15. Денис Черниш, 26. Георгій Клімов.

Головний тренер: Ігор Жабченко

ФК “Оболонь”: 72. Василь Литвиненко, 18. Павло Лук‘янчук, 24. Єгор Прокопенко, 33. Микита Безуглий, 96. Юрій Мате, 2. Нікіта Глошардін, 4. Олексій Майданевич, 88. Максим Покотилюк, 90. Іван Матяж, 8. Олексій Савченко (21. Василь Білий, 90+1), 9. Олександр Батальський-к (94. Олексій Щебетун, 69).

Запасні: 1. Назарій Федорівський, 12. Дмитро Фастов, 3. Артем Тєрєхов, 19. Ігор Загальський, 34. Алекс Чідомере, 44. Дмитро Касімов, 89. Антон Рафальський.

Головний тренер: Павло Яковенко

Попередження: Артур Мурза, 19, Ілля Чередниченко, 83 – Юрій Мате, 33, Олексій Савченко, 73, Єгор Прокопенко, 83.

“Оболонь” у 14-му турі Чемпіонату зіграла на виїзді з “Гірником-Спортом”. Матч у Горішніх Плавнях видався по-справжньому видовищним. Дуже активно розпочали його кияни. Вже на перших хвилинах вони мали небезпечні моменти. Спочатку Олексій Майданевич виводив на ударну позицію Олексія Савченка, проте півзахисник пробив повз ворота. За хвилину дальнім ударом намагався поцілити Єгор Прокопенко, але і його удар був не влучним. Ближче до 10-ї хвилини господарі дещо вирівняли гру. Тоді ж почали з’являтися і перші потенційно небезпечні моменти біля воріт Василя Литвиненка. На 14-й хвилині саме успішна гра воротаря після одного з таких моментів дозволила “пивоварам” втекти у швидку контратаку і заробити кутовий, який став результативним. Олексій Савченко подав від кутового прапорця, Олександр Батальський зіграв головою і відправив м’яч Максиму Покотилюку, який і відкрив рахунок. Господарі, розігравши м’яч в центрі, одразу ж провели атаку у відповідь, яку ударом завершував Сергій Герасимець. Василь Литвиненко впевнено впорався з його ударом. На 25-й Артур Мурза небезпечно прострілював у карний майданчик, проте ніхто з “гірників” не відгукнувся. У другій половині першого тайму небезпечних моментів поменшало. Тож до перерви рахунок лишився незмінним.

Вже на початку другого тайму команди знову почали створювати чудові моменти. На 50-й хвилині Олексій Савченко прорвався правим флангом і прострілив у штрафну на Олександра Батальського, але капітан не зміг переграти голкіпера з чудової позиції. А за три хвилини “гірники” зрівняли рахунок. Затяжна атака правим флангом завершилася подачею в штрафний майданчик Юрія Батюшина, яку вдало замкнув Дмитро Семенів. На 57-й ще один хороший шанс мав той таки Семенів, коли пробивав головою з близької відстані, але Литвиненко спокійно забрав м’яч до рук. На 68-й дуже небезпечно головою пробивав Іван Матяж після подачі з кутового. Зовсім трохи забракло влучності удару нашого півзахисника. А за три хвилини супер шанс мали вже господарі. Момент чимось схожий на той, з якого забили “пивовари”, проте гравці суперника провели його з гри. Подача, скидання головою і удар Сергія Герасимця з чудової позиції прямо в руки Литвиненку. Вийти вперед “Гірнику-Спорту” таки вдалося. На 81-й хвилині хорошу атаку розігнали господарі лівим флангом, звідки Юрій Козиренко подав у штрафний майданчик на набігаючого Юрія Батюшина, який потужним ударом вдотик не залишив шансів голкіперу. У цьому матчі обидві команди розраховували тільки на перемогу. Всього за дві хвилини киянам вдалося перевернути гру. Спочатку на 86-й Олексій Майданевич, прорвавшись лівим флангом, виконав чудову подачу в штрафний майданчик на Олексія Щебетуна, який і відправив м’яч у сітку. А вже за хвилину нападник оформив дубль. Обігравшись з Олексієм Савченком, він увірвався у штрафний майданчик і пробив повз воротаря точно в кут. Господарі з останніх сил намагалися виправити ситуацію і відігратися, проте крім невлучного удару головою Єгора Твердохліба в компенсований час реальних нагод вони вже не мали. Тож фінальний свисток зафіксував надважку перемогу “Оболоні” у Горішніх Плавнях.