“Оболонь-2” Буча – “Рубікон” Київ – 2:2

17 жовтня, 15:00. Друга ліга, група “А”, 7 тур. м. Буча, стадіон “Ювілейний”. +10 С. Без глядачів

ФК “Оболонь-2” (Буча) – ФК “Рубікон” (Київ) – 2:2 (0:0)

Арбітр: Катерина Зора (Київ)

Асистенти: Віктор Аврамчук та Дмитро Рубан (обидва Київська область)

4 арбітр: Олексій Бородавка (Київ)

Спостерігач арбітражу та делегат: Роман Кисельов (Суми)

Гол: Богдан Покойовий, 50, Максим Тищенко, 59, Дмитро Касімов, 79, Річард Куноун, 82.

ФК “Оболонь-2”: 97. Іван Тюрін, 16. Костянтин Коваленко, 24. Єгор Прокопенко, 74. Максим Потопальський, 77. Богдан Покойовий, 6. Андрій Корнєв-к, 25. Ярослав Дишкант (34. Алекс Чідомере, 46), 44. Дмитро Касімов, 70. Станіслав Василенко, 95. Дмитрій Сичевський, 94. Олексій Щебетун.

Запасні: 12. Дмитро Фастов, 45. Володимир Коломієць, 2. Нікіта Глошардін, 29. Сімон Галоян, 89. Ярослав Рафальський.

Старший тренер: Олександр Антоненко

ФК “Рубікон”: 16. Олексій Майборода, 22. Андрій Нестеренко, 23. Вадим Новиков (33. Богдан Швець, 75), 21. Річард Куноун, 39. Олексій Боровик, 26. Артем Цурупін-к, 88. Юрій Глущук (14. Євген Зарічнюк, 79), 10. Сергій Шишкін, 77. Валерій Коверник, 11. Віктор Бачинський (99. Артем Дерев‘яго, 58), 75. Максим Тищенко.

Запасні: 1. Антон Мусієнко, 8. Олександр Марченко, 9. Вадим Шутенко, 71. Євгеній Могіль.

Головний тренер: Сергій Літовченко

У 7-му турі Оболонь-2 вдома приймала київський Рубікон. Команди розпочали гру досить активно, поступово вивчаючи одна одну. За доволі рівної гри, небезпечних моментів майже не виникало. Найближчим до забитого голу у першому таймі був Максим Потопальський на 12-й хвилині, коли пробивав головою після подачі з кутового. Це був чи не єдиний момент першої половини зустрічі, який можна назвати гольовим. Інші нагоди, які створювали команди, особливо воротам суперників не загрожували. Тому забитих м’ячів у першому таймі побачити так і не вдалося.

А от у другій половині зустрічі на полі Ювілейного було вже значно цікавіше. Вже приємною тенденцією для наших команд стало розпочинати другий тайм забитим голом. Єгор Прокопенко виконав вкидання з аута у штрафний майданчик суперника, де після запеклої боротьби м’яч опинився у Богдана Покойового, який і завдав вирішального удару. Гол дещо оживив гру, почали з’являтися хороші гольові моменти. Особливо додав Рубікон, якому потрібно було відігруватися. Що їм і вдалося на 59-й хвилині. Максим Тищенко скористався необачністю Івана Тюріна, який не зафіксував м’яч після подачі з флангу, і відправив м’яч у сітку. Рівний рахунок дещо вирівняв і гру на полі, але точно не зупинив команди, які відчули гольовий смак і прагнули забити ще. На 69-й хвилині нападник гостей Валерій Коверник пробивав із-за меж штрафного, але точно в руки нашому голкіперу. А на 77-й хвилині хорошого удару завдавав Сергій Шишкін. На щастя для “пивоварів”, дещо неточним був його постріл.  Вже за дві хвилини “зелено-білі” знову вийшли вперед. Чудове виконання штрафного удару від Дмитра Касімова майже не лишало шансів голкіперу гостей. Але радість оболонців була досить короткою, адже ще за кілька хвилин Рубікон відновив паритет. Річард Куноун зіграв на випередження та відправив м’яч у сітку після розіграшу штрафного удару. Після цього команди ще встигли обмінятися кількома напів моментами, але змінити рахунок вже ніхто не спромігся. Бойова нічия 2:2 у Бучі.