«Кремінь» – «Оболонь» – 1:0

26 вересня, 17:00. Перша ліга, 4 тур. м. Кременчук, стадіон «Кремінь-Арена ім. Олега Бабаєва». 23 C. 300 глядачів

«Кремінь» (Кременчук) – «Оболонь» – 1:0 (1:0)

Арбітр: Євген Петренко (Одеса)

Асистенти: Сергій Дарійчук (Чернівці) та Ярослав Пилипенко (Кропивницький)

4 арбітр: Павло Плєшко (Кременчук)

Спостерігач арбітражу та делегат: Олександр Гордієнко (Дніпро)

Гол: Станіслав Сорокін, 5

ФК «Кремінь»: 1. Андрій Олійник-к, 22. Павло Мягков, 57. Олег Бородай, 17. Валерій Курелєх, 25. Сергій Чеботаєв, 10. Сергій Білоус, 98. Олексій Геловані (80. Луїз Фернандо, 62), 8. Руслан Зубкові, 2. Богдан Бичков (20. Денис Галата, 73), 77. Станіслав Сорокін, 9. Станіслав Куліш (27. Ілля Брюхов, 90+1).

Запасні: 12. Роман Данкович, 99. Владислав Закорський, 11. Олександр Кривенко, 14. Максим Кучеренко, 19. Владислав Молько.

Головний тренер : Олександр Головко

ФК «Оболонь»: 1. Назарій Федорівський, 4. Олексій Майданевич (96. Юрій Мате, 87), 5. Олександр Осман (22. Юрій Бровченко, 46), 21. Василь Білий, 33. Микита Безуглий, 10. Олег Слободян-к (30. Гутті, 46), 13. Ігор Мединський, 19. Ігор Загальський (8. Олексій Савченко, 46), 88. Максим Покотилюк, 90. Іван Матяж (94. Олексій Щебетун, 67), 9. Олександр Батальський.

Запасні: 97. Іван Тюрін, 3. Артем Тєрєхов, 44. Дмитро Касімов.

Головний тренер: Валерій Іващенко

Попередження: Луїз Фернандо, 65 – Микита Безуглий, 33, Максим Покотилюк, 63, Гутті, 71, Юрій Мате, 90+3

Невдалим видався для «пивоварів» перший виїзд нового сезону. У Кременчуці команда зустрічалася з місцевим Кременем. Вже на 5-й хвилині матчу господарі відкрили рахунок. Швидку контратаку центром розігнав Сергій Білоус і чудовою розрізною передачею знайшов вбігаючого правим флангом Богдана Бичкова, той в дотик прострілив на Станіслава Сорокіна, який і відправив м’яч у сітку. Складний початок для Оболоні змушував відповідати. Олег Слободян за пару хвилин дальнім ударом перевірив пильність голкіпера Кременя Андрія Олійника, проте той впевнено парирував удар. Важко давалося киянам створювати небезпечні моменти біля воріт господарів у першому таймі. Попри всі старання «зелено-білі» все ж були далекими від забитого голу. Та і суперник створював не багато. Тож перший тайм завершився за мінімальної переваги господарів.

Дещо змінилася картина гри у другій половині. Моменти оболонців стали значно перспективнішими. Штрафний удар Василя Білого на 66-й хвилині пройшов поруч зі стійкою. Вже через хвилину Олександр Батальський пробивав головою після подачі з лівого флангу, але воротар кременчуцьців потянув і цей удар. На 73-й Ігор Мединський, розібравшись із захисниками, подав на Олексія Щебетуна, але завдати націленого удару нашому нападнику не вдалось. А вже за кілька хвилин самому Ігорю не вистачило зовсім трішки щоб відкрити рахунок. Вінгер Оболоні поцілив у каркас воріт після закидання Микити Безуглого. Цей момент був, напевне, останнім і найнебезпечнішим для «пивоварів» у цій зустрічі. Щодо суперника, то Кремінь мав кілька хороших моментів під завісу матчу, але рахунок залишився незмінним. Тож маємо мінімальну поразку у Кременчузі.