Меморіал Щанова. Корольчук & Ko виводять “Оболонь-Бровар” у півфінал

Впевнено, рішуче, безапеляційно – саме такі епітети підходять для того, щоб охарактеризувати сьогоднішню перемогу «Пивоварів» у чвертьфінальному матчі меморіалу Щанова.

Ще напередодні поєдинку «Оболонь-Бровар» вважалась беззаперечним фаворитом протистояння, що, власне, й підтвердилося зі стартовим свистком головного арбітра. Вже на першій хвилині зустрічі Артем Корольчук виходив один на один з голкіпером суперників, однак занадто зблизився з ним і той врятував свою команду від дуже швидкого голу.

Піймавши стартовий кураж підопічні Солдатова солідно притисли противника до власних володінь і час від часу здавалося, що матч «Барселони» зразку 2011-го з образною «Альмерією» і різницею у володінні м’ячем 75 на 25 відсотків – це лише конспекти для Сергія Вікторовича. Перевага була настільки суттєвою, що футболісти ФК «Меркурій» відверто нагадували хлопчиків для биття…

… а Корольчук, тим часом, нагадував (за Кварцяним) «двохметрового Мессі». Артем класно діяв з глибини, миттєвими рішеннями розганяв стрімкі атаки у центральній зоні, грав розумно і точно. Вже на 11-й хвилині височенний форвард оболонців чудовим пасом в один дотик виводить Продана на побачення з воротарем – 1-0.

DSC_0049

Коваленко, в свою чергу, шматував лівий фланг. Інколи зміщувався направо. Саме з правого флангу, з кута штрафної, на 32-й хвилині матчу Ілля подвоїв рахунок класним ударом у дальню від воротаря дев’ятку.

Після другого забитого голу «пивовари» оборотів не збавили. На останній хвилині першого тайму все той же Корольчук шикарно розібрався з кількома гравцями ФК «Меркурій» у центрі поля й віддав не менш класну передачу на Продана, який вийшов віч-на-віч з голкіпером і засвітив на табло 3-0 на користь своєї команди.

У другому таймі Сергій Солдатов вже традиційно, як для турніру імені Щанова, зробив багато замін і дав можливість проявити себе іншим футболістам. Власне, такі «пертрубації» суттєво на перебіг подій у матчі не вплинули. Гравці ФК «Меркурій» у другій половині зустрічі діяли дещо впевненіше, однак створити особливих проблем для «пивоварів» їм так і не вдалося. Матч закінчився з рахунком 3-0 на користь «Оболонь-Бровар», яка проходить у півфінал щорічного турніру імені Щанова.

ФК “Меркурій” Київ – “Оболонь-Бровар” 0:3 (0:3) 26.02.2014
Голи: В. Продан, 12, 45, І. Коваленко, 32
“Оболонь-Бровар”: Мусієнко (Дяченко, 46), Кіцута (Таран 63), Іашвілі (Черемісін 46), Лещенко (Майданевич 46), Корнєв, Гордійчук (Яцик 57), Проневич (Заваров 46), І. Коваленко (Бартошук 57), В. Продан (Бровченко 68), Корольчук (Лук’янець 46), Гаранян (О. Слободян 46).