Меморіал Щанова. “Оболонь-Бровар”-2 зазнає третьої поразки поспіль

Сьогодні у Петропавлівській Борщагівці друга команда “пивоварів” зіграла свій третій матч на турнірі імені Щанова. Суперником нашого дублю був коростеньський UPG.

З огляду на турнірну таблицю сьогоднішній поєдинок для підопічних Юрія Загороднього носив вирішальний характер – або пан, або пропав. Однак вже зі стартових хвилин зустрічі більш досвідчені футболісти коростенців взяли хід матчу під свій контроль та понеслися штурмувати володіння Федорівського. Час від часу “біло-зелені” намагалися нав’язати боротьбу кремезним противникам, проте мало що виходило — давалася в знаки різниця як у фізичних і технічних даних, так і відсутність необхідного досвіду.

З кожною атакою UPG відчувалося, що ось-ось має відбутися взяття воріт. Так і сталося. На 25-й хвилині послідувала навісна передача у центр штрафної площадки “пивоварів”, яку ударом головою у дальній кут воріт замкнув Корнійчук — 0-1.

MsclWLOrNnc

Пропущений гол дезорієнтував молодих оболонців, які вже 5 хивилин потому примудрилися пропустити вдруге. Гриб обікрав центрального захисника нашої команди, вийшов на побачення з голкіпером, та без особливих проблем обіграв його — 0-2.

Перший, по-справжньому небезпечний момент “біло-зелені створили аж на 35-й хивлині першого тайму. Слободян вміло навішував з кутового, Варнавський пробив головою прямісінько у дев’ятку, однак голкіпер врятував свою команду.

Варто відзначити, що у складі UPG виступають й колишні гравці ФК “Оболонь”, такі як: Сидоренко, Бондаренко, Месхія. Останній, до речі, у перерві між таймами підійшов до кількох ультрас “Оболонь-Бровар”, люб’ язно привітався з ними, а вже у другому таймі, вийшовши на заміну, не менш вишуканим ударом-парашютом поставив остаточну крапку в протистоянні — 0-3.

8U3q-Ajhj98

Таким чином, дублери “пивоварів” зазнають третьої поразки на меморіалі Щанова, яка, фактично, перетворює останній матч у груповому етапі для хлопців Загороднього на товариську зустріч.

ФК “Оболонь-Бровар”-2 — UPG – 0-3 (Корнійчук, 25, Гриб, 30, Месхія, 77).

Оболонь-Бровар”-2:  Федорівський (С. Коваленко, 46, Чернюк, 77), Бойченко (Іщенко, 61), Таран (Третьяченко, 77), Варнавський, Бартошук (Рябцев, 73), Яцик (Пінчук, 63), Самотуга (Сіренко, 61), Казмерук (Музиченко, 46), О. Слободян, Муравський (Дерев’янко, 46), М. Литовчак