Меморіал Щанова. “Оболонь-Бровар” здобуває 6 очок

1 тур

Четвертий меморіал Щанова розпочався для нашої команди в суботу (15-го лютого) матчем проти Динамо-U19. “Пивовари” приїхали у Конча Заспу в прекрасному настрої і налаштовані рішуче. Бойовий дух підопічних Солдатова проявився з перших хвилин зустрічі. Вже на 7-й хвилині Артем Корольчук небезпечно пробивав в один дотик з кута штрафної площадки, однак м’яч пролетів трохи вище воріт. Варто відзначити, що у матчі було достатньо багато боротьби. Команди час від часу грали відверто грубо. Вже на 17-й хвилині Артем Фаворов після зіткнення з гравцем Динамо змушений був покинути поле. Згодом порушував правила вже наш капітан. Андрій Корнєв у підкаті зніс футболіста динамівців на лінії штрафного майданчику, за що отримав попередження. Не дивлячись на велику кількість боротьби і доволі високий темп гри, перший гол ми побачили лише на 36-й хвилині поєдинку. “Біло-зелені” все ж таки переломили хід гри та взяли контроль над матчем у свої ноги. Продан виходив віч-на-віч з голкіпером біло-блакитних, проте з першої спроби не зміг розмочити рахунок: захисник динамівців намагався вибити м’яч з лінії воріт, однак все той же Продан з другої спроби закотив круглого у сітку — 0-1.

Футболісти Герасименко дещо розклеїлися, поникли та отримали ще один гол у роздягальню. На 41-й хвилині активний і настирний Артем Корольчук прийняв м’яч на лівому від голкіпера куті штрафної, та що є сили пробив у дальній кут — 0-2.

fKVwOkE8iWE

Після перерви хлопці Сергія Солдатова оборотів не збавляли. Євген Пронак, який вийшов на другий тайм замість Іллі Коваленка, миттєво включився у гру. Женя на шивдкості вривався у штрафну суперника з правого флангу, але був грубо зупинений футболістом “Динамо”. За порушення на Євгенові гравець “біло-блакитних” отримав друге попередження та залишив свою команду у меншості.

Aqz_pUTxh-A

“Пивовари” контролювали хід поєдинку, однак забити третій м’яч не вдавалося. На 67-й хвилині настирний Пронак прострілював з правого флангу у центр штрафного майданчику суперника, Заваров класно пробивав під перекладину, але голкіпер врятував свою команду від, здавалося, неминучого голу. Свою перевагу “біло-зелені” втілили у забитий гол майже під завісу другої половини матчу. У воротах розписався Григорій Гаранян.

Динамо U-19 – “Оболонь-Бровар” 0:3 (0:2)

Голи: Продан (37), Корольчук (42), Гаранян (79).

“Оболонь-Бровар”: Дяченко, Кіцута (Майданевич, 50), Іашвілі (Лукянец, 57), Лещенко (Березанський, 60), Корнєв-к, Проневич (Черемісін, 57), Продан (Заваров, 59), Коваленко (Бартошук, 60), Коваленко (Пронак, 46), Корольчук (Гаранян, 51), Фаворов (Гордійчук, 17).

Попередження: Корнєв (14), Гордійчук (88), Черемісін (89).

Вилучення: №8 у Динамо (48, повторне попередження).

2 тур

Вже наступного дня, 16-го лютого, ФК “Оболонь-Бровар” проводила другу зустріч в рамках меморіалу Щанова. На цей раз суперником “Пивоварів” були ФК “Музичі”.

Зі стартових хвилин “Біло-зелені” притиснули суперника до власних воріт, не даючи тому можливості навіть перейти на чужу половину поля. Вже на 15-й хвилині матчу м’яч побував у сітці воріт ФК “Музичі”. Іашвілі витонченим пасом виводив Продана на побачення з голкіпером суперників, воротар відбив удар форварда, але на добивання зіграв Корольчук, однак Артем перебував в положенні поза грою.

brk9944CI0w

На 18-й хвилині Продан знову був у центрі уваги. Нападник небезпечно пробивав головою після передачі з флангу, проте на висті був перший номер ФК “Музичі”.

Не дивлячись на тотальну перевагу оболонців перший гол у зустрічі відбувся лише на 37-й хивлині. Відзначився Ілля Коваленко.

lA2HBzWh6JQ

У другому таймі “Оболонь-Бровар” продовжувала домінувати. Вже до середини тайму “Музичі” помітно виснажилися фізично, що вилилося ще у три пропущених м’ячі. Вже на 55-й хвилині забивав старанний Продан, на 75-й відмітився Лук’янець, а поставив крапку у зустрічі Заваров-молодший. 4-0 — легка і впевнена перемога “пивоварів”, 6 очок у турнірній таблиці псіля двох турів та блискуча різниця забитих і пропущених.

“Оболонь-Бровар” — ФК “Музичі” 4-0 (1:0)

Голи: Коваленко, 37, Продан, 55, Лукянець, 75, Заваров, 88

“Оболонь-Бровар”: Мусієнко, Кіцута (Майданевич, 46), Іашвілі, Лещенко ( Березанський, 46), Корнєв (Черемісін,46), Проневич ( Лукянець, 46), Гордійчук )Бартошук, 63), Гаранян, Продан, Корольчук (Пронак, 46), Коваленко (Заваров, 46).

Положення команд у групі після двох турів:  Оболонь-Бровар – 6 очок, Бровари – 3, Динамо-U19 – 3, Музичі – 0, РВУФК – 0.

Нажаль,  друга команда “Оболонь-Бровар”, навідміну від першої,  не може порадувати вболівальників хорошими результатами.  Після двох турів молодші “пивовари” зазнали на турнірі дві поразки та не здобули жодного очка.

Третя група. Положення команд після двох турів:  “Діназ” – 4 очки, UPG – 3, “Рубін” – 3, “Чайка” – 1, “Оболонь-Бровар-2” – 0.