Найкращий молодий гравець – Мурза та гол туру – Мате за версією Sportarena

Найкращий молодий гравець туру – Артур Мурза

Віддамо належне одному з найбільш яскравих молодих футболістів Оболоні. 20-річний Мурза досить активно відіграв на своєму фланзі, регулярно загострював гру, за що й був винагороджений. У напрочуд важливий момент матчу – за мінімальної переваги своєї команди перед самою перервою – Артур взяв гру на себе, змістився з лівого краю й чудовим ударом на виконання подвоїв рахунок.

Статистика SportArena.com: 17 матчів у чемпіонаті, 1074 хвилин, 4 голи, без асистів.

Гол туру – Юрій Мате

Ох, який же у нас вибір! Наче зговорилися команди, назабивали чимало яскравих голів. Один тільки столичний матч забезпечив нам запас голасо на три окремих тури, але вибрати треба один. Це той, що із далекої відстані та по шаленій прямій. Цитуємо звіт: “центрбек Мате отримав м’яч біля центрального кола (від Лобова), просунувся на кілька кроків вперед і несподівано для всіх пальнув метрів з 40. М’яч залетів точно в дев’ятку, а Олійник до м’яча банально не дотягнувся – 1:0″