“Оболонь-2” – “Діназ” – 0:5

22 листопада, 13:00. Друга ліга, група “А”, 12 тур. м. Буча, стадіон “Ювілейний”. 2 С. Без глядачів

ФК “Оболонь-2” Буча – ФК “Діназ” (Вишгород, Київська область) 0:5 (0:2)

Арбітр: Назарій Дьордь (Ужгород)

Асистенти: Артем Переверзєв (Кропивницький) та Дмитро Каморніков (Донецька область)

4 арбітр: Максим Лавриненко (Запоріжжя)

Спостерігач арбітражу та делегат: Юрій Козачук (Вінниця)

Голи: Вадим Бовтрук, 17, Антон Брижчук, 22, 73, Андрій Волошин, 90+1, Євгеній Чепурненко, 90+3.

ФК “Оболонь-2”: 12. Дмитро Фастов, 3. Артем Тєрєхов, 70. Станіслав Василенко, 74. Максим Потопальський, 77. Богдан Покойовий, 11. Владислав Улянченко (23. Владислав Рябцев, 79), 16. Костянтин Коваленко-к, 44. Дмитро Касімов (6. Андрій Корнєв, 46), 79. Артур Аракелян (27. Владислав Майданович, 78), 34. Алекс Чідомере (29. Сімон Галоян, 67), 94. Олексій Щебетун (89. Антон Рафальський, 46).

Запасні: 31. Денис Шапочніков, 97. Іван Тюрін, 25. Ярослав Дишкант, 35. Єгор Грабовський.

Старший тренер: Олександр Антоненко

ФК “Діназ”: 1. Іван Крикнін, 95. Максим Банасевич (20. Захар Добровольський, 78), 23. Роман Помазан, 2. Олександр Гарбар (24. Андрій Волошин, 77), 4. Володимир Дмитренко, 14. Денис Петренко-к, 6. Євгеній Чепурненко, 7. Антон Брижчук (9. Валентин Корєшков, 80), 27. Олександр Апанчук (97. Ярослав Ізотов, 79), 22. Ігор Кірієнко, 15. Вадим Бовтрук (21. Артем Бафталовський, 73).

Запасні: 30. Олексій Крупниченко, 8. Володимир Крохмаль, 10. Артем Марченко, 11. Олександр Безпалий, 29. Святослав Грабчак.

Головний тренер: Володимир Бондаренко

Не надто вдалим видався для “Оболоні-2” матч 12-го туру проти вишгородського “Діназу”. Хоч стартовий відрізок зустрічі команди провели в досить рівній боротьбі, суперник все ж швидко перехопив ініціативу. Не вдавалося бучанам будувати свої атаки. Натомість гості в цьому плані були дещо гострішими і вже на 10-й хвилині мали першу чудову нагоду забити. Удар головою Вадима Бовтрука після чудової подачі з флангу парирував Дмитро Фастов, а от Антону Брижчуку вдало зіграти на добиванні, здавалося, вже ніхто не заважав, але, на щастя для “оболонців”, гравець “Діназу” схибив. Та вже на 17-й суперник таки досяг свого і відкрив рахунок у зустрічі. Антон Брижчук на лівому фланзі обікрав захисника та прострілив у штрафний майданчик на Вадима Бовтрука, який точним ударом в дотик відправив м’яч у сітку. Пропустивши, свої перші гольові нагоди створили господарі. Алекс Чідомере бив головою з подачі Станіслава Василенка, але вище воріт. На 22-й “Діназ” подвоїв свою перевагу. Хорошу контратаку організували вишгородці, яку точним ударом завершив Антон Брижчук. Другий забитий м’яч зменшив активність на полі, хоча до перерви команди ще обмінялися небезпечними ударами. Спочатку з-за меж штрафного пробивав Роман Помазан, але повз ціль, а дещо згодом, після виконання кутового, хорошого удару головою завдавав Максим Потопальський, але і йому трохи забракло влучності. На перерву команди пішли за переваги гостей у два м’ячі.

Другий тайм господарі почали впевнено, проте “діназівці” знову зуміли швидко перехопити ініціативу і продовжували контролювати гру. Створивши ще кілька хороших моментів, на 73-й вони забили втретє. І знову Антон Брижчук, який цього разу, отримавши м’яч у штрафному майданчику, знайшов позицію для удару і точно пробив. Ще кілька моментів створили гості в основний час, а після удару Ігоря Кірієнка “оболонців” навіть врятувала стійка. А вже у компенсований арбітром час вишгородці забили ще двічі. Точний удар Андрія Волошина із-за меж штрафного та завершальний удар Євгенія Чепурненка після швидкої контратаки довели фінальний рахунок зустрічі до розгромних 0:5.