“Оболонь-2” – “Нива” Вінниця – 0:2

3 квітня, 15:00. Друга ліга група “А”, 15 тур. м. Буча, стадіон “Ювілейний”. +11 С. Без глядачів.

ФК “Оболонь-2” Буча – ФК “Нива” Вінниця – 0:2 (0:0)

Арбітр: Ярослав Леськів (Львівська область)

Асистенти: Дмитро Подвальний (Київська область) та Віталій Петров (Кременчук)

4 арбітр: Олександр Титов (Донецьк)

Спостерігач арбітражу та делегат: Володимир Пиндиківський (Бучач)

Голи: Максим Зеленевич, 63, Олександр Борячук, 86.

ФК “Оболонь-2” Буча: 45. Володимир Коломієць (97. Іван Тюрін,  46), 3. Олександр Терлецький, 16. Костянтин Коваленко, 74. Максим Потопальський, 77. Богдан Покойовий, 6. Андрій Корнєв-к, 11. Владислав Улянченко (79. Артур Аракелян, 46),  19. Руслан Скидан (78. Даниїл Строчинський, 46), (81), 95. Дмитрій Сичевський, 47. Данііл Руденко, 70. Станіслав Василенко.

Запасні: 31. Денис Шапочніков, 25. Ярослав Дишкант, 27. Владислав Майданович.

Старший тренер: Олександр Антоненко

ФК “Нива” Вінниця: 1. Максим Гурідов, 6. Едуард Сербул, 33. Іван Петрук (4. Давид Подкуйко, 90+2), 93. Ігор Маляренко, 25. Олександр Калітов-к, 5. Дмитро Попов, 7. Дмитро Білик (55. Віктор Георгієв, 46, 12. Деян Федорук ,90+4) 3. Вадим Хохлов, 9. Ярослав Браславський (17. Дмитро Бондар, 88), 20. Володимир Кучер (95. Максим Зеленевич, 60), 2. Олександр Борячук.

Запасні: 99. Іван Карабін, 14. Артем Осмоловський, 34. Денис Громок.

Головний тренер: Володимир Циткін

Попередження: Максим Потопальський, 24, Станіслав Василенко, 80, Богдан Покойовий, 90+1, Андрій Корнєв, 90+5 – Олександр Борячук, 15, Олександр Калітов, 66, Віктор Георгієв, 90.

У звітному турі чемпіонату “Оболонь-2” приймала вінницьку “Ниву”. Вже на 6-й хвилині зустрічі гості створили перший момент зусиллями Івана Петрука, який увірвався у штрафний майданчик “пивоварів” і потужно пробив під поперечку. На щастя “оболонців” Володимир Коломієць відіграв надійно у цьому епізоді та відвів загрозу. Ще одну нагоду відзначитись Петрук мав вже на 17-й хвилині. Цього разу пробивав головою після подачі з лівого флангу, проте м’яч пройшов поруч зі стійкою. За кілька хвилин господарі відповіли прицільним ударом у поперечку від Андрія Корнєва. Ще за пару хвилин небезпечно було вже після удару Олександра Терлецького, який відгукнувся на подачу від кутового прапорця. На 33-й хвилині гості вкотре мали хороший момент після розіграшу кутового, але знову не змогли завдати влучного удару. У відповідь “оболонці” спочатку змусили попрацювати воротаря “Ниви” Максима Гурідова після прямого удару від кутового прапорця у виконанні Корнєва, а згодом ще й був небезпечний удар від Руслана Скидана, який пройшов трохи вище воріт. За досить рівної гри без забитих м’ячів команди завершили перший тайм та відправились на перерву.

У другому таймі вінничанам вже вдалося перехопити ініціативу. За пару хвилин після поновлення гри пробивав Віктор Георгієв, хоч його удар і не був надто складним для Івана Тюріна. А от на 64-й хвилині рахунок було відкрито. Максим Зеленевич чудово відгукнувся на подачу Івана Петрука з правого флангу і вколотив м’яч у сітку воріт “пивоварів”. Близько 80-ї хвилини Георгієв мав ще дві хороші нагоди забити після передач від кутового прапорця, але обидва удари півзахисника були невлучними. Та гості таки досягли свого і на 86-й хвилині їм вдалося подвоїти перевагу. Точний удар Олександра Борячука встановив підсумковий результат матчу 0:2 на користь вінницької “Ниви”, яка здобула вже третю перемогу у трьох матчах весняної частини сезону.