Товариський матч. ФК “Оболонь-Бровар” – ФК “Полтава” – 1:3 (1:2).

Сьогодні, 14 лютого, у дощовий день, на навчально-тренувальній базі ФК “Оболонь-Бровар” відбувся черговий товариський матч. На цей раз нашим суперником виступив клуб першої ліги – ФК “Полтава”.

Матч пройшов у цікавій боротьбі, з великою кількістю гольових моментів біля воріт обох команд. Вже у стартовій п’ятихвилинці момент для відкриття рахунку мали господарі поля: Василь Продан пройшов по лівому флангу, і вже виконував передачу у штрафну на Артема Корольчука, але захисник ФК “Полтава” підіграв собі рукою – штрафний удар. Виконувати штрафний удар прийнявся Ілля Коваленко, але нікто з гравців столичного колективу до м’яча не дістався.

Натомість своїм першим моментом  у матчі скористалися гості: в результаті не дуже вдало виконаної передачі у виконанні Назарія Федорівського, незлагоджених дій захисників “пивоварів”, рахунок у матчі відкрив Артем Недоля.

Однак не встигли гості натішитися забитим м’ячем, як головний арбітр матчу (який, доречі, далеко не бездоганно відпрацював матч, допускаючи помилки у ключових моментах) показав на “одинадцятиметрову” позначку за гру рукою у карному майданчику. Пенальті вдало реалізував Дмитро Проневич. 1-1.

Ніщо не віщувало біди “пивоварам”, як на 35 хвилині матчу гості скористалися численною перевагою  (Тимур Рустамов отримав пошкодження, і вимушений був покинути поле для надання медичної допомоги), виконавши прохід по правому флангу та передачу у центр, де її вже був готовий замикати Олександр Волков. 2-1.  Наступні 10 хвилин запам’яталися великою кількістю “дрібних” порушень у центрі поля, що не давало ані господарям, ані гостям створити моменти для взяття воріт. За рахунку 2-1 команди відправлися у роздягальні.

Не встиг розпочатися другий тайм, як голкіпера ФК “Оболонь-Бровар” Максима Іванова (який вийшов на поле по перерві замість Назарія Федорівського) дальнім ударом вирішив “перевірити” Олександр Волков, однак той зіграв дуже вдало, і вибив м’яч за межі поля.

Досить суперечливий епізод виник 60-й хвилині матчу: Григорій Сахнюк знаходився у штрафній з м’ячем, захисники порушували правила проти нього (прийнаймі так здалося з лавки запасних), але з вуст арбітра рішуче пролунало “Нема пенальті”. Рахунок залишається незмінним.

Реальну нагоду зрівняти рахунок на 69-й хвилині матчу втратив Артем Корольчук: зі штрафного, передачу на дальню штангу виконував Ілля Коваленко, де “замикати” подачу був готовий був високрослий футболіст ФК “Оболонь-Бровар”, але, на  жаль, пробив над поперечкою.

Однак не дивлячись на чисельну кількість гольових моментів, які створили впродовж другого тайму підопічні Сергія Солдатова, встановити фінальний результат вдалося гравцям ФК “Полтава”: колишній гравець ФК “Оболонь” Микита Вовченко отримав передачу “з глибини”, переграв новачків Аблітарова та Шевченка, та “перекинув” Максима Іванова – 1:3 на користь полтавського колективу.

А вже у додані арбітром хвилині, шанс скоротити перевагу у рахунку мав Володимир Шваб: Артем Фаворов виконав нижню передачу на Володимира, той пробив “у дотик”, але м’яч “прилетів” у руки голкіперу.

Отже, 3-1 поразка “пивоварів” від колективу з Першої ліги – ФК “Полтава”. Сподіваємося, що усі перемоги наша команда “береже” на чемпіонат, де кожна гра, буде як остання:)

Оболонь-Бровар” – ФК “Полтава” 1:3 (1:2).

Голи: Проневич, 19, пен, Недоля, 17, Волков, 32, Вовченко, 87.

“Оболонь-Бровар”: Федорiвський (Iванов, 46), К. Коваленко (Корнев, 53), Проневич-к (Лук’янець, 79), Аблітаров, Сахнюк (ФНП, 69), Корольчук (Литовчак, 89), Шевчук (Шваб, 77), Рустамов (Шевченко, 77), Кiцута (Майданевич, 77), І. Коваленко, Продан (А. Фаворов, 53).

Попередження: I. Коваленко, 25, Корольчук, 53, А. Фаворов, 84, Аблiтаров, 85

14 березня 2015 року, м. Буча. НТБ ФК “Оболонь-Бровар”. 30 глядачiв.