«Оболонь» – «Чорноморець» – 2:3

20 вересня, 18:00. Перша ліга, 3 тур. м. Київ, стадіон «Оболонь Арена». +18 C. Без глядачів.

«Оболонь» – «Чорноморець» (Одеса) – 2:3 (1:1)

Арбітр: Михайло Райда (Закарпатська область)

Асистенти: Андрій Приймачук (Рівне) та Ігор Рибченко (Запоріжжя)

4 арбітр: Сергій Дубиківський (Київська область)

Спостерігач арбітражу та делегат:Едуард Валенко (Львів)

Голи: Віктор Лиховидько, 14, Олександр Батальський, 21, 52, Артем Ковбаса, 75, Артур Авагімян, 76.

ФК «Оболонь»: 1. Назарій Федорівський, 5. Олександр Осман, 17. Олександр Голіков, 21. Василь Білий, 33. Микита Безуглий, 4. Олексій Майданевич (94. Олексій Щебетун, 76), 8. Олексій Савченко (88. Максим Покотилюк, 46), 13. Ігор Мединський, 19. Ігор Загальський (10. Олег Слободян, 65), 90. Іван Матяж, 9. Олександр Батальський (30. Гутті, 82).

Запасні: 97. Іван Тюрін, 3. Артем Тєрєхов, 11. Владислав Улянченко, 22. Юрій Бровченко, 96. Юрій Мате.

Головний тренера: Валерій Іващенко

ФК «Чорноморець»: 1. Данило Варакута, 25. Євгеній Мартиненко, 3. Віктор Лиховидько (44. Василь Прийма, 90), 60. Дмитро Поспєлов, 9. Ілля Путря, 33. Андрій Слінкін (91. Максим Мельничук, 46), 8. Владислав С. Клименко-к, 88. Рінар Валєєв (17. Артем Ковбаса, 70), 10. Артур Авагімян, 19. Олег Кожушко, 18. Владислав Бугай.

Запасні: 12. Олексій Паламарчук, 4. Петро Долгов, 21. Владислав Хамелюк, 29. Петро Долгов, 40. Микита Тітаєвський, 45. Максим Брагару.

Головний тренер: Сергій Ковалець

Попередження: Олександр Батальський, 8, Іван Матяж, 62, Олексій Щебетун, 88 – Рінар Валєєв, 62, Артур Авагімян, 90+2

Вилучення: Олександр Голіков, 90+2

У 3-му турі “Оболонь” приймала “Чорноморець”. Обидві команди були налаштовані тільки на позитивний результат і почали демонструвати це вже з перших хвилин. Активний початок, щоправда, не зміг увінчатися великою кількістю моментів – команди надійно відіграли у захисті стартові хвилини матчу. Найнебезпечнішим моментом цього відрізку був дальній удар Рінара Валєєва, який у ефектному стрибку парирував Назар Федорівський. Щастя біля воріт оболонців одесити знайшли під час виконання кутового удару на 14-й хвилині. Артур Авагімян виконав подачу, Євгеній Мартиненко пробив головою, наш голкіпер знову ефектно відбив удар і лише на добиванні Віктор Лиховидько таки відправив м’яч у сітку.

Цей гол змусив активізуватися “пивоварів” і вони відповіли вже на 21-й хвилині. Олексій Майданевич виконав ідеальну подачу з правого флангу точнісінько на Олександра Батальського який і завдав влучного удару головою. За рівного рахунку і такої ж рівної гри добіг кінця перший тайм.

У другому таймі команди не збавили обертів і продовжили раз по раз тривожити захисні редути одна одної. На 49-й хвилині удар головою після розіграшу одеситами штрафного пройшов поруч зі стійкою. А вже на 52-й хвилині “зелено-білі” повели в рахунку після зразкового контрвипаду. Олександр Голіков чудовою діагоналлю знайшов на лівому фланзі Ігоря Мединського, той на швидкості пройшов флангом і прострілив у напрямку Олександра Батальського, який впевнено замкнув цей простріл. Рахунок 2:1 змусив суперника діяти ще активніше. “Моряки” мали кілька вбивчих шансів зрівняти рахунок, але дивовижні сейви першого номера киян зберігали переможний рахунок на табло. Але “Чорноморець” все ж зміг не лише зрівняти, а й за дві хвилини повністю перевернути хід поєдинку. Спочатку добре знайомий нам Артем Ковбаса, перебуваючи на полі всього кілька хвилин, залишився абсолютно вільним перед голкіпером і легко відправив м’яч у сітку. А вже за хвилину стрімка атака правим флангом продовжилась прострілом у штрафний майданчик, де Артур Авагімян зіграв на випередження та вивів одеситів вперед. Оговтатися після такого досить тяжко, проте “пивовари” все ж зуміли зібратися і створили декілька перспективних моментів, але забити ще бодай одного так і не вдалося. Прикра поразка у рідних стінах з досить сильним суперником.