“Оболонь” – “Миколаїв” – 1:1

16 жовтня, 17:00. Перша ліга, 7 тур. м. Київ, стадіон “Оболонь Арена”. +9 C. Без глядачів.

ФК “Оболонь” – МФК “Миколаїв” – 1:1 (0:0)

Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)

Асистенти: Василь Остапчук (Львів) та Заур Курбанов (Херсон)

4 арбітр: Олександр Титов (Донецьк)

Спостерігач арбітражу та делегат: Віктор Чернишов (Кременчук)

Гол: Олександр Батальський, 48, Вадим Яворський, 76

ФК “Оболонь”: 1. Назарій Федорівський-к, 4. Олексій Майданевич, 17. Олександр Голіков, 21. Василь Білий, 33. Микита Безуглий, 10. Олег Слободян-к,13. Ігор Мединський, 22. Юрій Бровченко (94. Олексій Щебетун, 89), 88. Максим Покотилюк, 90. Іван Матяж (8. Олексій Савченко, 70), 9. Олександр Батальський (30. Гутті, 66).

Запасні: 72. Василь Литвиненко, 97. Іван Тюрін, 3. Артем Тєрєхов, 24. Єгор Прокопенко, 34. Алекс Чідомере, 44. Дмитро Касімов, 74. Максим Потопальський.

Головний тренер: Валерій Іващенко

МФК “Миколаїв”: 1. Богдан Лободров, 4. Темур Парцванія (34. Павло Березянський, 6), 77. Богдан Кушніренко-к, 27. Сергій Кулинич, 33. Дмитро Ульянов, 14. Владислав Охрончук, 44. Вадим Вітенчук, 95. Роман Попов (9. Дмитро Сула, 90+1), 93. Руслан Паламар (11. Максим Прядун, 59), 23. Володимир Одарюк (8. Назар Мельничук, 69), 10. Вадим Яворський.

Запасні: 16. Амір Агаларов, 2. Владислав Ляшевський, 7. Владислав Войцеховський, 31. Богдан Порох, 65. Владислав Росляков, 89. Владислав Швець.

Головний тренер: Ілля Близнюк

Попередження: Юрій Бровченко, 37, Ігор Мединський, 53, Іван Матяж, 58, Микита Безуглий, 87 – Вадим Вітенчук, 46

У звітному турі “Оболонь” у Києві приймала “Миколаїв”. Обидві команди були налаштовані здобути позитивний результат у цьому матчі, що почали демонструвати вже з перших хвилин. Ніхто не хотів поступатися перевагою на футбольному полі, тож гра була досить рівною. Щоправда небезпечних моментів від команд у першому таймі явно бракувало. Але попри це гості все ж встигли двічі перевірити на міцність поперечку воріт “пивоварів”. На 19-й хвилині Руслан Паламар поцілив у неї з дальньої відстані, а вже під завісу тайму Вадим Яворський ударом зі штрафного теж влучив у каркас. Щодо моментів киян, то вони мали декілька перспективних контрвипадів, проте всі вони в певний момент завершувалися неточними передачами. Тож у першій половині зустрічі рахунок залишився не відкритим.

Другий тайм “Оболонь” розпочала забитим м’ячем. Юрій Бровченко з правого флангу подав на Ігоря Мединського, той переправив на Олександра Батальського, який і відправив м’яч у сітку. Гол дещо оживив гру і команди почали діяти ще активніше. На 69-й хвилині, після розіграшу кутового, “корабели” могли зрівнювати рахунок, але Назарій Федорівський чудовим сейвом врятував ворота. Та вже на 75-й гості все ж забили. Шедевральним ударом відзначився Вадим Яворський. Вкотре втрачати перемогу “пивовари” точно не мали бажання, а тому щосили рушили вперед. Але безрезультатно. Тому “Оболонь” у цьому матчі здобуває лише один заліковий пункт.