“Оболонь” – “Полісся” – 0:1

16 вересня, 18:00. 2 попередній етап Кубку України. м. Київ, стадіон “Оболонь Арена”, без глядачів. +26 С.

ФК “Оболонь” – ФК “Полісся” (Житомир) – 0:1 (0:0)

Арбітр: Олександр Шандор (Львів)

Асистенти: Олександр Беркут (Суми) та Юрій Федорак (Івано-Франківськ)

4 арбітр: Катерина Зора (Київ)

Спостерігач арбітражу та делегат: Юрій Скорейко (Чернівці)

Гол: Ярослав Галенко, 15 н/р пен., 49.

ФК “Оболонь”: 72. Василь Литвиненко, 3. Артем Тєрєхов, 4. Олексій Майданевич-к, 5. Олександр Осман, 96. Юрій Мате (21. Василь Білий, 83), 8. Олексій Савченко, 22. Юрій Бровченко (13. Ігор Мединський, 61), 30. Гутті (10. Олег Слободян, 61), 88. Максим Покотилюк (19. Ігор Загальський, 46), 90. Іван Матяж, 4. Олексій Щебетун (9. Олександр Батальський, 70).

Запасні: 1. Назарій Федорівський, 97. Іван Тюрін, 11. Владислав Улянченко, 33. Микита Безуглий.

Головний тренер: Валерій Іващенко

ФК “Полісся”: 13. Антон Яшков, 7. Олександр Бринько (44. Вадим Жук, 63), 3. Сергій Швець, 99. Ілля Тимошенко, 37. Кирило Прокопчук, 15. Андрій Власюк, 8. Олександр Чернецбкий, 91. Максим Гавриленко, 77. Андрій Понєдєльнік (19. Вадим Сенчук, 72), 63. Ілля Повалій (95. Євгеній Шевченко, 85), 17. Ярослав Галенко (9. Денис Галенков, 63).

Запасні: 33. Володимир Маханьков, 5. Денис Притиковський, 10. Марат Даудов, 88. Володимир Савошко.

Головний тренер: Сергій Щищенко

Попередження: Максим Покотилюк, 22, Олексій Савченко, 23, Іван Матяж, 82 – Ілля Повалій, 37, Кирило Прокопчук, 43.

У рамках другого попереднього етапу Кубку України з футболу “Оболонь” приймала “Полісся” Житомир. У стартовому відрізку поєдинку оболонці взялися диктувати свою гру і вже на 4-й хвилині організували першу небезпечну атаку. Олексій Савченко прострілив з правого флангу у штрафний майданчик, Олексій Щебетун відпасував на Олексія Майданевича і той прицільно пробив у ближній кут, проте воротар зіграв надійно. Такий активний старт від киян тільки збадьорив гостей і ті швидко вирівняли гру. Їм вдалось дещо відвести гру від власних воріт і провести кілька перспективних атак у відповідь. Одна з таких завершилася призначеним пенальті у ворота Василя Литвиненко. Та реалізувати цю нагоду супернику не вдалось – ефектний сейв нашого голкіпера. Відкрити рахунок у першому таймі жодна з команд так і не спромоглася, хоча обидва колективи мали перспективні нагоди те зробити.

По перерві забити вдалося житомирянам. На 49-й хвилині Ярослав Галенко відзначився ударом головою після чудової подачі з лівого флангу від Андрія Власюка. Такий перебіг подій ніяк не влаштовував “пивоварів” і вони одразу побігли відігруватися. Та створювати небезпеку біля воріт Полісся давалося тяжко. Що не скажеш про самих суперників, адже їх атаки у відповідь все ж змушували хвилюватися. На 70-й хвилині удар головою після подачі з кутового пройшов над поперечкою, а після удару, на 84-й хвилині м’яч пройшов у сантиметрах повз ціль. “Зелено-білі” під завісу зустрічі намагалися піти у фінальний штурм, та перевести гру хоча б у овертайм, нажаль, так і не вдалося. 0:1 у підсумку і у наступний етап розіграшу Кубку України виходить “Полісся” Житомир. Кияни ж тепер повністю сконцентровані на завданнях Чемпіонату.