Пошматували і помстилися

Чемпіонат України з футболу серед команд другої ліги, сезон 2014-15 років. 15-й тур, “Оболонь-Бровар” – “Енергія” НК – 5:1(3:0).

“Оболонь-Бровар”: Федорівський — Рустамов, Корнєв (Циркуненко — 81 хв.), Гордійчук, Кіцута — Проневич, Фаворов (К. Коваленко — 65 хв.), Бровченко (Шваб — 55 хв.), Сахнюк (Майданевич — 69 хв.)— Корольчук (Литовчак — 61 хв.), Продан

“Енергія” НК: Зелінський — Шейко (Мостипан — 78 хв.), Рафальський, Богданов Шешеня, Щербина, Цибульський (Харчинський — 82 хв.), Гарібян (Гайдаєнко — 74 хв.), Логвиненко (Пітел — 53 хв.), Комягін, Борш

Голи: Продан — 10, 75 хв., Корольчук — 41, 45+2 хв., Шваб — 89 хв. – Борш — 69 хв.

Попередження: Рафальський — 27 хв.

В останньому домашньому поєдинку у 2014-му році ФК “Оболонь-Бровар” впевнено переграв “Енергію” НК і, таким чином, реабілітувався перед власними вболівальниками за минулі поразки у Новій Каховці.

Матч нашої команди проти самого незручного для нас суперника у другій лізі вийшов настільки неординарним, що обговорювати його можна ще дуже довго. З Одного боку, у вечір 3-го листопада, “пивовари” робили з гостями на футбольному полі усе, що заманеться, демонструючи при цьому височезний процент не реалізованих стовідсоткових моментів, а з іншого — від тої, ніби то грізної “Енергії”, яка відбирала у біло-зелених очки у Новій Каховці, не залишилось і сліду. Принаймні, матч 15-го туру на “Оболонь-Арені” показав саме це.

Розповідати про якісь тактичні прийоми у матчі, розбирати гру по ниточці, використовувати хитромудрі словникові обороти не має сенсу. Усе було зрозуміло і ясно з першої хвилини “двобою” — господарі тотально контролювали хід зустрічі, а гості, переодягнувшись у футболістів, лускали насіння. Тим не менш, вболівальники залишились задоволеними, адже побачили цілу низку голів та купу по-справжньому небезпечних атак своєї команди. Ще у першому таймі “пивовари” змогли тричі розписатися у воротах Зелінського, завдяки голу Продана (ще на 10-й хвилині) та дублю Корольчука. І це не враховуючи достатню кількість гольових моментів, яку біля воріт гостей створили “Оболонці”, тому другий тайм поєдинку глядачі чекали з думкою, типу, “а скільки ж залетить у другій частині матчу?”. Сподівання фанів таки виправдалися. Чого варті лише голи Продана та Шваба, а також просто неймовірна кількість стовідсоткових епізодів від того ж таки Продана, Фаворова, Литовчака, Майданевча і всіх кому не лінь. Втім, гості все ж таки спромоглися на один забитий мяч. Борш вирвався віч-на-віч з Федорівським, на 69-й хвилині поєдинку, і не залишив Назарію шансів. Проте, гол “енергетиків” ні на краплину не злякав “біло-зелених” – навпаки – якби реалізація не підводила господарів, то підсумковий рахунок у матчі міг бути зовсім принизливим.

Чи то перевтома футболістів “Енергії”, через дальню дорогу вплинула на загальний стан команди, чи то інші фактори – невідомо, та й неважливо — хлопці Солдатова діяли зі стовідсотковою самовіддачею, боролися на кожному клаптику поля і грали у сій футбол. І це наразі головне.

Перед найважливішим матчем сезону, що відбудеться в наступному турі у Черкасах, “пивовари” розтрощили та добряче пошматували суперника, який давно на це заслуговував, якщо брати до уваги поразки “Оболоні — Бровара” у Новій Каховці. Наші хлопці ще більше зміцнили бойовий дух і непогано розімялися, тому на Дніпро готуємось у чудовому настрої.