Чемпіонат Київщини. 11-й тур. “РВУФК” – “Оболонь-Бровар 2” – 2:0 (1:0)

Голи: Черненко – 45 хв.,Черненко – 65 хв.

Попередження: Коваленко

“Оболонь-Бровар 2” Київ: Коваленко (Нестеренко, 88); Грабчак; Варнавський; Алексюк; Яцик (Льодин, 88); Казмирук; Рябцев (Магаляс, 88) Сиренко (Мартиненко, 63) Слободян; Улянченко (Самотуга, 47); Литовчак (Паливода, 79)

Головний тренер: Валерій Іващенко

Черговий матч в чемпіонаті наша команда проводила на НТБ “Динамо” у Чапаєвці проти “РВУФК”. Напередодні зустрічі царювала чудова атмосфера — наші хлопці вийшли на поле з великим бажанням заробити сьогодні 3 очки, та показати видовищну, професійну гру. Призначення Валерія Іващенка головним тренером “Оболонь-Бровар 2” додавало ще більше відповідальності як футболістам, так і новопризначеному головному тренеру.

Але пройшло лише сім хвилин після стартового свистка арбітра, як футболісти “РВУФК” нагадали гостям хто сьогодні господар. Після проходу по лівому флангу, нападник РВУФК впевненим ударом відправляв м’яч у ворота “пивоварів”, але м’яч потрапив у поперечку.  Можливо, саме цей удар “нагадав” пивоварам, для чого вони сьогодні вийшли на поле. В наступні 25 хвилин біло-зелені створили чимало небезпечних моментів, впевнено володіючи ініціативою, в той час, як гравці РВУФК почали діяти на контратаках. Двічі небезпечні контратаки не реалізував дев’ятий номер РВУФК: на 29 хвилині він невдало замкнув подачу з правого флангу, а на 33 хвилині не реалізував вихід “віч на віч” з Коваленко. Не могли похвалитися реалізацією моментів й пивовари: спочатку Мар’ян Литовчак не зумів реалізувати вихід 1 на 1 з воротарем, а “сімка” біло-зелених Владислав Сиренко втратив можливість відкрити рахунок після передачі Литовчака. Під завісу першого тайма рахунок все ж таки було відкрито: Нападники РВУФК скористалися незлагодженими діями захисників і голкіпера “оболонців”, і відправили м’яч у ворота. Натомість, жовтою карткою був “нагороджений” Коваленко за небезпечну гру у своїй штрафній. 1:0 після першого тайму.

Продовжували створювати небезпечні моменти пивовари і у другому таймі. Вже на 49-й хвилині Самотуга пробивав з 15 метрів у лівий кут воріт – м’яч пролетів в декількох сантиметрів від стійки. Ще одну можливість зрівняти рахунок мав Олег Слободян, але голкіпер РВУФК   дуже впевнено забрав м’яч, який летів у ворота. Господарі ж продовжували діяти на контратаках: на 55 хвилині гравець РВУФК вкотре виходив 1 на 1 з Коваленко, але наш голкіпер на виході вибив м’яч за бокову лінію. Ніщо не віщувало біди у другому таймі “пивоварам”, як на 65 хвилині РВУФК вдруге забиває м’яч: після прострілу з правого флангу, помилки в обороні оболонців, Коваленко скинув м’яч на ногу нападнику господарів, і той відправляє м’яч у сітку воріт. 2:0!

Останні 25 хвилин зустрічі РВУФК проводили відповідно до рахунку, лише інколи проводячи атаки, в той час, як  пивовари продовжували створювати небезпечні моменти, але забити так і не вдалося.. 2:0 – чергова поразка “дублерів пивоварів”.

Таким чином, поразка ФК “Оболонь-Бровар 2” залишає команду на 12 позиції, з 3 очками в активі, і лише з 1 перемогою..