Свято Музики, Краси та Здоров’я у Фітнес-Центрі “Оболонь”

У Фітнес-центрі стадіону “Оболонь”, який знаходиться на території стадіону “Оболонь Арена” відбулася непересічна подія – “Свято музики, краси та здоров’я”.

Відвідувачі та власники абонементів отримали море позитивних емоцій під запальні сети dj. Хлопці та дівчата займалися з величезним натхненням, тому що вже не “за горами” літо й варто привести себе до найкращої форми.

Тренд здорового способу життя набирає обертів і передбачає не лише відповідне харчування та відмову від шкідливих звичок, а й підтримку належної фізичної форми. Спорт завжди був важливою складовою корпоративної культури корпорації “Оболонь” і сьогодні працівники корпорації, мешканці району, а також всі бажаючі, отримують додаткову нагоду для активного відпочинку та вдосконалення своєї фізичної форми.

Зручне місце розташування та цілий комплекс послуг дозволяє відвідувати центр всією родиною, з друзями, або самостійно. Головне, що заняття в ньому дають можливість розслабитися та відновити форму після напружених робочих годин.

Головне місце у фітнес-центрі відводиться тренажерній залі, у якій одночасно можуть комфортно займатися до 30 осіб. Два десятка сучасних тренажерів для всіх груп м’язів задовольнять вимоги не лише новачків, а й вибагливих відвідувачів. Для зручності гостей центр пропонує сейфові шафки та роздягальні, де можна прийняти душ та привести себе до ладу після тренувань.

Жіноча аудиторія центру може також відвідати залу пілатесу. Чоловіки ж, окрім тренажерів, можуть спробувати відчути себе Олесандром Усиком чи Мені Пакьяо, записавшись на секцію боксу.

Усі заняття у фітнес-центрі проходять під наглядом досвідчених тренерів. Є серед них і Чемпіони України з бодібілдингу. Тому кожен з гостей центру перед початком тренувань може звернутися за консультацією, або навіть попросити скласти індивідуальний графік занять (як відомо, для кожного тіла має бути свій підхід).

 Фітнес-центр створений для тих, кому важливо не тільки бути в тонусі, а й тренуватися з задоволенням. У той час, поки чоловіки качають м’язи в тренажерній залі, жінки займаються фітнесом.

Для всіх відвідувачів на першому поверсі стадіону “Оболонь Арена” працює кафе та фірмовий магазин корпорації “Оболонь”, де ви можете придбати найсвіжішу продукцію від першого національного виробника напоїв.

Фітнес-центр “Оболонь” розташований на цокольному поверсі приміщення стадіону “Оболонь Арена” за адресою: вулиця Північна, 26. Графік роботи: щодня з 10.00 до 22.00.

Про придбання абонементів та всі інші питання, що вас цікавлять, можете дізнатися, зателефонувавши за номером телефону: 044-489-96-33

Пресслужба ФК “Оболонь”