“Верес” – “Оболонь” – 1:0

29 листопада, 13:00. Перша ліга, 16 тур. cмт, Млинів, Рівненська область, стадіон “Колос”. 0 C. Без глядачів.

НК “Верес” Рівне – ФК “Оболонь – 1:0 (0:0)

Арбітр: Олександр Кальонов (Львів)

Асистенти: Ростислав Якимик та Юрій Суряк (обидва – Львів)

4 арбітр: Інна Вакулко (Рівне)

Спостерігач арбітражу та делегат: Роман Гамаль (Чернівці)

Голи: Віталій Тимофієнко, 61.

НК “Верес”: 47. Богдан Когут, 4. Ігор Солдат, 33. Роман Мірошник, 8. Роман Гончаренко, 27. Дмитро Немчанінов, 77. Микита Полюлях, 32. Сергій Петько, 10. Віталій Тимофієнко, 99. Віталій Дахновський (11. Артем Хоцяновський, 90+2), 88. Роберт Гегедош (29. Валерій Кучеров, 84), 9. Михайло Шестаков-к (69. Юрій Соломка, 88).

Запасні: 1. Максим Бабійчук, 23. Вадим Ющишин, 2. Тарас Пінчук, 7. Михайло Сергійчук, 14. Дмитро Махнєв, 19. Артем Данилюк, 22. Антон Яременко, 24. Ігор Гук, 44. Дмитро Поворознюк.

Головний тренер: Юрій Вірт

ФК “Оболонь”: 72. Василь Литвиненко, 17. Олександр Голіков, 21. Василь Білий, 4. Єгор Прокопенко, 33. Микита Безуглий, 4. Олексій Майданевич, 18. Павло Лук‘янчук (89. Антон Рафальський, 88), 88. Максим Покотилюк, 90. Іван Матяж, 8. Олексій Савченко (2. Нікіта Глошардін, 46), 9. Олександр Батальський-к (94. Олексій Щебетун, 75).

Запасні: 1. Назарій Федорівський, 12. Дмитро Фастов, 3. Артем Тєрєхов, 19. Ігор Загальський, 34. Алекс Чідомере.

Головний тренер: Павло Яковенко

Виїзним матчем проти рівненського “Вересу” закінчували календарний рік “пивовари”. Погода внесла певні корективи у гру, тим самим значно ускладнивши завдання гравцям. Досить довго довелося звикати командам до непростих умов. Особливо це стосувалося гостей, яким було складно налаштувати свою гру. Перший тайм дав чітко зрозуміти, що у цій зустрічі все може вирішити лише один точний удар. А все тому, що створити хоча б один гольовий момент було нелегко. На 39-й хвилині була чи не єдина надія побачити забитий м’яч. Олексій Майданевич з лівого флангу віддавав на Олександра Батальського і зовсім трішки не вистачило капітану аби відправити м’яч у сітку. Безгольовий перший тайм.

Забити ж вдалося “Вересу”, у другому таймі. Штрафний удар заробили рівняни на 60-й хвилині зустрічі, після виконання якого м’яч у власні ворота “зрізав” Олексій Майданевич. “Оболонь” прагнула якнайшвидше відповісти та зрівняти рахунок і вже на 67-й хвилині “пивовари” мали чудову нагоду для цього. Микита Безуглий міг скористатися помилкою захисту під час стандартного положення, але йому не вдалося переграти голкіпера. На 80-й хвилині Роберт Гегедош завдавав досить небезпечного удару, який пройшовся у сантиметрах від стійки воріт киян. Фінальний свисток зафіксував мінімальну поразку “Оболоні” у надскладному матчі.