Четверо оболонців потрапило до збірної першого півріччя Першої ліги за версією Sportarena

Дмитро Фатєєв, Артем Тєрєхов, Віталій Груша та Олександр Батальський потрапили до збірної першого півріччя Першої ліги 2022/23 за версією Sportarena.

Дмитро Фатєєв

28 років – 12 матчів (982 хвилини) – 2 асисти

Для оболонців запрошення Фатєєва стало однією з найголовніших трансферних удач. Досвідчений оборонець, який раніше пограв за Зірку, Кривбас і Лівий берег, закривав для киян відразу кілька позицій, але найчастіше грав все-таки правого захисника. Діяв сміливо, наполегливо та ефективно. Учасник багатьох атак, у двох із них – як безпосередній асистент, в інших – на більш ранніх стадіях.

Артем Тєрєхов

30 років – 13 матчів (1018 хвилин) – 1 гол

Через травму Бородая захист Оболоні тривалий час вимушено експериментував, і Тєрєхов був найстабільнішим серед цих гравців – хоча змушений був грати то з Фатєєвим, то з іншим напарником. Звісно, у киян були свої слабкі матчі, й Артем також помилявся, проте в цілому зі своїми завданнями на осінню частину сезону Оболонь справилася добре, а за кількістю пропущених м’ячів виявилася четвертою в усій лізі з точки зору надійності.

Віталій Груша

28 років – 14 матчів (1014 хвилин) – 4 голи, 3 асисти

Агробізнес розійшовся на атоми, і далеко не всі з колишніх лідерів команди-сенсації Кубка України знайшли себе в нових командах. А от Груша, досить нестандартний футболіст, вдало адаптувався в Оболоні. Він випробував себе на обох флангах, переважно в якості вінгера, проте і в ролі інсайда чи відтягнутого нападника. Віталій встиг немало забити та віддати гольових передач, а також непогано гармоніював із Слободяном, Батальським, Краснопіром і іншими товаришами по групі атаки.

Олександр Батальський

36 років – 12 матчів (385 хвилин) – 6 голів, 1 асист

Досвідчений форвард не так часто з’являвся на полі й не зіграв повністю жодного матчу. Тим не менш, за показником кількості голів у співвідношенні до проведеного ігрового часу Батальський не знайде собі конкурентів. Неодноразово в цьому сезоні стрибучий і вмілий у завершенні нападник витягував матчі на своєму гольовому чутті. Подолав рубіж у 70 голів за кар’єру в Першій лізі та ввійшов у топ-10 найкращих бомбардирів дивізіону за всю історію.