Четверо оболонців потрапили до збірної 14-го туру Першої ліги від Footboom та Sportarena

Олександр Осман та Олександр Чернов потрапили до збірної 14-го туру Першої ліги від Footboom.

Олег Бородай, Олександр Осман, Олександр Чернов та Ігор Краснопір потрапили до збірної 14-го туру Першої ліги від Sportarena.

Центральний захисник – Олег Бородай

Хоча у Металурга – прекрасні молоді гравці атаки (Сидоров, Могильний і Білоцерковець справді завдали немало проблем оболонському захисту), Бородай продемонстрував напрочуд сильний захисний футбол. Сумарно під 30 відбирань, підбирань і перехоплень, впевненість у єдиноборствах – Олега землякам із Запорізької області переграти так і не вдалося. Як запоріжцям – його Оболонь.

Лівий захисник – Олександр Осман

Уже кілька турів поспіль екс-оборонець Металіста, Динамо, Карпат і молодіжної збірної України демонструє стабільно потужний рівень гри. Ось і в протистоянні з запоріжцями Осман виконав чимало флангових рейдів, постійно долучався до атак і був господарем на всій протяжності свого краю. Після досить гострих подач і прострілів Олександра могли (й мали) забивати одноклубники, зокрема Черненко (цей момент завершив голом Чернов) і Краснопір.

Правий півзахисник – Олександр Чернов

Молодий універсал починав нападником, минулого сезону в Волині грав правим захисником, а в новій команді освоїв місце правого хавбека. В матчі проти Металурга Чернов став справжнім героєм. Коли навіть досвідчені одноклубники не могли “пробити” запорізького воротаря Байду, який спіймав кураж, Олександр встиг на добивання й зрівняв рахунок перед перервою (це його дебютний гол за Оболонь). А в другому таймі Чернов акуратно зіграв на чужій половині поля, повернувши м’яча вперед, де його подачею скористався, забиваючи переможний м’яч, Груша.