КЛУБ

На початку 2013 року стало відомо, що колишній почесний президент ФК “Оболонь” Олександр Слободян створює нову команду під назвою ФК “Оболонь” (До 21 серпня 2020 року називався ФК “Оболонь Бровар”). Новий клуб не має жодного відношення і до старої команди – це дві різні структури. Старий клуб був громадською організацією, а цей став ТОВ “Оболонь Бровар”, де засновником і стовідсотковим власником є ​​ПрАТ “Оболонь”

З колишньої “Оболоні” у новому клубі залишилися лише лікар, адміністратор, масажисти і тренер другої команди Олег Мазуренко. З футболістів – кілька гравців другої команди, а також повернулися досвідчені Андрій Корнєв та Валерій Іващенко, які свого часу грали в “Оболоні”. Всі решта – випускники СДЮСШОР “Зміна”. Головним тренером нової команди був призначений Сергій Солдатов, який працював до цього в “Зміні” з випускним класом, який і склав основу команди “Оболонь Бровар”.

У лютому “Оболонь Бровар” зіграв свій перший товариський матч проти білоцерківського “Арсеналу” – перемога 2:1, потім прийняв участь двома складами у своєму першому турнірі – Меморіалі Олександра Щанова – 2013, а ще через місяці півтора стартував в Чемпіонаті України серед аматорських команд.

Навесні 2013 року керівництво клубу подало документи в атестаційну комісію ФФУ для отримання статусу професійного, а також заявку на участь в аматорському чемпіонаті 2013 року. Перший матч в ААФУ команда зіграла 1 травня 2013 року проти “Авангарда” із Корюківки, Чернігівська область (0:0). Перший м’яч в ААФУ забив Василь Білошицький, сталося це у другому турі (08.05.13) у матчі проти “Зорі” з Білозір’я, Черкаська область (1:1). Загалом у чемпіонаті України серед аматорських команд “пивовари” відіграли сім матчів, у яких здобули одну перемогу, чотири нічиї та дві поразки.

Гвардійці клубу в ААФУ: Корнєв, Дм. Остапенко, Руденко, М. Литовчак, О. Слободян – 7, Онопко, Варнавський, Таран, Бартошук, Юзефович, Дерев’янко – 6, Музиченко, Білошицький, Пронак, Інджибашвілі – 5.

Бомбардири в ААФУ: Корнєв – 2, Білошицький, Пронак – 1.

2013/2014           Друга ліга

14 червня 2013 року стало відомо, що ФК “Оболонь Бровар” отримав атестат учасника чемпіонату України серед команд другої ліги сезону 2013/2014. Завдяки імені і репутації власника – корпорації “Оболонь”, а також відмінній інфраструктурі, “Оболонь Бровар” стартував в другій лізі.

Продовження у розділі “Історія”