ДЮСШ ФК “Оболонь”. Є перші голи!

12 вересня, 13:00. Першість м. Києва, Группа 4, 2013 р.н. 2 тур. м. Київ, ЗОШ №246. +23 C. 80 глядачів.

ДЮСШ ФК “Оболонь” – ДФК “Сталь” (Київ) – 2:8 (2:4)

Голи у складі ДЮСШ ФК “Оболонь”: Денис Ружицький, 4, Роман Севрук, 16

ДЮСШ ФК “Оболонь”: Лука Проневич, Захар Грищенко, Матвій Поляк, Микита Колосов, Єгор Васильченко, Тимур Васильченко, Денис Ружицький, Роман Севрук, Михайло Регеша

Тренери: Дмитро Проневич, Олексій Карпук

Юні оболонці продовжують змагання у чемпіонаті міста Києва серед старшої вікової групи. Незважаючи на складність суперника, “біло-зеленим” вдалося забити перший та другий голи в історії ДЮСШ ФК “Оболонь”.

Перший гол на рахунку Дениса Ружицького. На 4-ій хвилині матчу Тимур Васильченко здійснив стрімкий прохід та пробив по воротам, але удар був заблокований захисником. Микита Колосов створив тиск на гравця ДФК “Сталь”, змусив опонента втратити м’яч, а Денис Ружицький прекрасно розібрався у ситуації та забив історичний перший гол ДЮСШ ФК “Оболонь” у офіційних змаганнях.

Другим голом у складі оболонців відзначився Роман Севрук на 16-ій хвилині. Лідер “біло-зелених” Лука Проневич зробив передачу на Романа Севрука, який виграв боротьбу у захисника та вийшов віч-на-віч з голкіпером ДФК “Сталь”. Севрук пробив сильно – голкіпер та захисник врятувати ворота не змогли і м’яч опинився у сітці воріт.

Є перші голи у скарбничці ДЮСШ ФК “Оболонь”!