ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК
«Оболонь» U-19 та «Епіцентр» U-19 зіграли внічию — 1:1
Наша команда продемонструвала характер, боротьбу та бажання перемогти до останніх хвилин матчу
Дякуємо всім, хто підтримував команду на стадіоні та біля екранів
«Оболонь» U-19 та «Епіцентр» U-19 зіграли внічию — 1:1
Наша команда продемонструвала характер, боротьбу та бажання перемогти до останніх хвилин матчу
Дякуємо всім, хто підтримував команду на стадіоні та біля екранів