ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК 

«Оболонь» U-19 та «Епіцентр» U-19 зіграли внічию — 1:1 

Наша команда продемонструвала характер, боротьбу та бажання перемогти до останніх хвилин матчу 

Дякуємо всім, хто підтримував команду на стадіоні та біля екранів