ФК Оболонь став співорганізатором турніру серед студентів з міні-футболу памʼяті Вʼячеслава Чорновола

 

14 та 15 травня на малому полі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» команди восьми столичних вишів взяли участь у турнірі з міні-футболу присвяченого пам’яті В’ячеслава Чорновола. Цей турнір серед студентів закладів вищої освіти міста Києва проведено вперше цього року. Організували турнір Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України сумісно з ТОВ «Футбольний клуб «Оболонь» та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Всього участь у турнірі взяли близько 90 студентів СНУ ім. Володимира Даля, ДУІКТ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, КНУ ім. Тараса Шевченка, НАУ, НУБіП України та НУФВСУ.

Команди були поділені на дві групи, в яких змагалися за системою «кожен з кожним». Місця в групах визначались по кількості набраних очок, особистої зустрічі та різниці забитих та пропущених голів. Команди, які посіли 1 та 2 місця в своїх групах, вийшли до 1/2 фіналу.

За результатами розіграних матчів 14 травня до фіналу вийшли НУФВСУ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНУ ім. Тараса Шевченка та НАУ. Саме вони змагались за Кубок Переможця 15 травня.

І в результаті дружніх поєдинків були визначені переможці та призери, які були нагороджені дипломами, медалями та сувенірами від організаторів турніру. Нагородження провели почесні гості заходу: ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського – Михайло Згуровський, проректор з науково-педагогічної роботи – Олексій Жученко, директор ФК «Оболонь» – Олександр Різниченко, футболісти ФК «Оболонь» – Павло Лукʼянчук та Назарій Федорівський, президент СК «Інтелект, Краса, Сила столиці України» – Іван Захарчук та начальник навально-спортивного відділу Київського міського відділення КФВС МОН – Оксана В’яла.

І місце – Національний університет фізичного виховання і спорту України;

ІІ місце – Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

ІІІ місце – Національний авіаційний університет;

IV місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Також були відзначені найкращі гравці команд: бомбардир – студент Національного авіаційного університету Дмитро Анишко, воротар – студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Артур Шевчук та кращий гравець – студент Національного університету фізичного виховання і спорту України Олександр Шкред.

Щиро вітаємо команди та дякуємо за проявлений інтерес та гарний настрій.

Висловлюємо слова вдячності співорганізаторам за їх ініціативність, залучення молоді до активних занять спортом та популяризацію студентського футболу в місті Києві.

Безумовно, турнір зацікавив учасників, він мав успіх і сподіваємось, що ці змагання стануть традиційними і щороку до участі долучатиметься все більше бажаючих. Адже В’ячеслав Чорновіл був неймовірно позитивним, енергійним, щирим, з іскрами в очах. Він палко промовляв до кожного громадянина. Він невтомно домагався визнання національної символіки, проголошення Декларації про держаний суверенітет, довгоочікуваного Акту Незалежності України. Він – борець і приклад для наслідування. І нині ці пріоритети не змінилися, а лише зміцнилися. Існування Української держави неможливе без подальшої боротьби. А найголовніше – бути українцями до останньої клітини нашого тіла та душі і пам’ятати про чин кожного Героя України.

Фоторепортаж турніру можете переглянути на офіційній сторінці ФК Оболонь у Facebook.