Гол Заварова не допоміг “Оболонь-Бровар” в матчі з “Динамо-2”

У суботу, 8 лютого, на базі “Динамо” в Конча-Заспі відбулася друга товариська зустріч “Оболонців” в 2014 році. На відміну від першого матчу проти Арсеналу (Біла Церква), матч пройшов у класичному форматі – команди провели на полі 2 тайми по 45 хвилин.

В першому таймі контроль над грою був за “пивоварами”. Підопічні Сергія Солдатова впевнено йшли вперед, завзято розтягували суперника по флангах і мали декілька хороших нагод для того, аби втілити свою перевагу в забиті м’ячі.  Однак вже у другій половині зустрічі ініціатива перейшла до господарів. Незважаючи на доволі інтенсивний перший тайм рахунок було відкрито лише на 63-й хвилині матчу.  А вже на 78-й хивлині за гру рукою у власному штрафному майданчику “біло-зелені” були покарені 11 метровим ударом, який впевнено реалізував гравець “Динамо-2”.  Такий перебіг подій аж ніяк не влаштовував гостей з “Оболонь-Арени” і вже на 83 хвилині Валерій Заваров скоротив відставання, точним ударом відправивши м’яч у ворота господарів. Напривеликий жаль цього не вистачило для того, щоб зрівняти рахунок.  Натомість  на останніх хвилинах матчу господарі збільшили перевагу, забивши ще один м’яч у ворота “Оболонців”. У підсумку матч завершився з рахунком 3:1 на користь “біло-блакитних”.

“Сьогодні ми провели дуже корисний матч проти сильного суперника. Ми зіграли два різних тайма. Якщо в першій половині зустрічі ми контролювали хід гри, добре переходили з оборони в атаку, виглядали більш-менш компактно і цілісно, то у другому таймі діяли дещо гірше, оскільки грали вже зовсім інші хлопці. Але загалом, не дивлячись на поразку, я радий, що ми зустрілися з Динамо – 2! Ще раз кажу, такі поєдинки для нашої команди є надзвичайно корисними”. – прокоментував зустріч головний тренер “Оболонь-Бровар” Сергій Солдатов.

“Динамо-2” Київ – “Оболонь-Бровар” Київ  –  3:1

Склад “Оболонь-Бровар”:

Перший тайм: Мусієнко – Лещенко, Корнев, Іашвілі, Майданевич – Фаворов, Проневич – Коваленко, Продан, Бровченко – Корольчук

Другий тайм: Дяченко – Березанський, Черемісін, Таран, Красильников – Лук”янець, Заваров (гол) – Ярмоченко, Овчинников, Гавриленко, Гаранян