Фітнес-Центр “Оболонь”

Тренд здорового способу життя набирає обертів і передбачає не лише відповідне харчування та відмову від шкідливих звичок, а й підтримку належної фізичної форми. Спорт завжди був важливою складовою корпоративної культури корпорації “Оболонь” і сьогодні працівники корпорації, мешканці району та всі бажаючі отримують додаткову нагоду для активного відпочинку та вдосконалення своєї фізичної форми.

Фітнес-центр знаходиться на території стадіону “Оболонь Арена”. Зручне місце розташування та цілий комплекс послуг дозволяє відвідувати центр всією родиною, з друзями, або самостійно. Головне, що заняття в ньому дають можливість розслабитися та відновити форму після напружених робочих годин.

Головне місце у новому центрі відводиться тренажерній залі, у якій одночасно можуть комфортно займатися до 30 осіб. Два десятка сучасних тренажерів для всіх груп м’язів задовольнять вимоги не лише новачків, а й вибагливих відвідувачів. Для зручності гостей центр пропонує сейфові шафки та роздягальні, де можна прийняти душ та привести себе до ладу після тренувань.

Жіноча аудиторія центру може також відвідати залу пілатесу, а для зовсім юних відвідувачів передбачені гуртки. Чоловіки ж, окрім тренажерів, можуть спробувати відчути себе Олександром Усиком чи Мені Пакьяо, записавшись на секцію боксу.

Усі заняття у фітнес-центрі проходять під наглядом досвідчених тренерів, а також чемпіонів України з бодібілдингу. Тому кожен з гостей центру перед початком тренувань може звернутися за консультаціями, або навіть попросити скласти індивідуальний графік занять (як відомо, для кожного тіла має бути свій підхід). У тренажерній залі з відвідувачами працюють досвідчені тренери.

Фітнес-центр створений для тих, кому важливо не тільки бути в тонусі, а й тренуватися з задоволенням. У той час, поки чоловіки качають м’язи в тренажерній залі, жінки займаються фітнесом, дітвора знайде собі заняття і друзів у дитячих гуртках.

Для всіх відвідувачів на першому поверсі стадіону “Оболонь Арена” працюють кафе та фірмовий магазин корпорації “Оболонь”, де ви можете придбати найсвіжішу продукцію від першого національного виробника напоїв.

Фітнес-центр “Оболонь” розташований на цокольному поверсі приміщення стадіону “Оболонь Арена” за адресою: вулиця Північна, 26. Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00.

Про придбання абонементів та всі інші питання, що вас цікавлять, можете дізнатися, зателефонувавши за номерами телефонів: (044) 489-96-33

 

Leave a Reply