“Оболонь” – ФСК “Маріуполь” – 2:1 (1:0)

12 серпня. 10:30. Контрольний матч. 25 С

Голи: Віталій Груша, 14, Ігор Краснопір, 70 – Данило Литовченко, 80

ФК “Оболонь”: Назарій Федорівський (Артем Кичак, 46), Данило Карась, Олександр Осман (Дмитро Фатєєв, 46), Олег Бородай (Артем Тєрєхов, 46), Євген Корохов (Олександр Чернов, 46), Тарас Мороз (Максим Покотилюк, 46), Олег Слободян (к) (Станіслав Василенко, 46, Сергій Косовський, 65), Сергій Косовський (Павло Лук‘янчук, 46), Єгор Прокопенко (Сергій Машталір, 46), Віталій Груша (Ігор Краснопір, 46), Дмитро Олійник (Олександр Батальський, 46)

У черговому матчі міжсезоння “біло-зелені” протистояли ФСК “Маріуполь”. ФК “Оболонь” з великим натхненням зустрів новину, що клуб з Міста-героя Маріуполя продовжить брати участь у чемпіонаті України і був радий вітати команду Олега Краснопьорова на своїй учбово-тренувальній базі для проведення контрольного поєдинку.

Оболонці здобули перемогу завдяки голам Віталія Груші та Ігора Краснопіра. Віталій Груша отримав передачу від Єгора Прокопенка на правому фланзі, змістився в центр і пробив із-за меж штрафного майданчика у ближній кут – голкіпер був безсилий проти удару Віталія, на 14-ій хвилині рахунок став 1-0. На 70-ій хвилині Олександр Чернов розібрався з опонентом на правому фланзі і віддав передачу назад під себе Сергію Косовському, який знайшов у карній зоні Ігоря Краснопіра – молодий нападник майстерно підправив м’яч у ворота.

Єдиний гол ФСК “Маріуполь” забив на 80-ій хвилині Данило Литовченко. Данило скористався непорозумінням у діях захисників “пивоварів” у центрі поля, втік на побачення з Артемом Кичаком і холоднокровно реалізував момент. 2-1 на корсить ФК “Оболонь” – остаточний результат зустрічі.