“Оболонь” – “Верес” – 0:1

22 вересня, 19:00. Vbet Кубок України, 1/16 фіналу, м. Київ, стадіон “Оболонь Арена”. +8 C. 840 глядачів.

ФК “Оболонь” – НК “Верес” Рівне – 0:1 (0:0)

Гол: Михайло Шестаков, 81

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)

Асистенти: Олександр Корнійко (Миргород) та Володимир Володін (Херсон)

4 арбітр: Софія Причина (Львівська область)

Спостерігач арбітражу: Олег Плужник (Харків)

ФК “Оболонь”: 1. Назарій Федорівський, 4. Олексій Майданевич, 5. Олександр Осман, 6. Юрій Мате, 15. Олег Бородай, 7. Артур Мурза, 11. Іван Матяж-к, 13. Ігор Мединський, 55. Олексій Лобов (88. Максим Покотилюк, 77), 18. Костянтин Черній (9. Олександр Батальський, 61), 21. Олексій Щебетун (10. Олег Слободян, 77)

Запасні: 72. Василь Литвиненко, 2. Нікіта Глошардін, 3. Микита Безуглий, 24. Єгор Прокопенко, 77. Алекс Чідомере, 99. Дмитро Олійник

Головний тренер: Валерій Іващенко

НК “Верес”: 13. Артем Кичак, 4. Ігор Солдат, 8. Роман Гончаренко, 14. Дмитро Махнєв (33. Роман Мірошник, 77), 23. Дмитро Нємчанінов-к, 10. Віталій Тимофієнко (42. Євгеній Пасіч, 69), 11. Віталій Дахновський (17. Геннадій Пасіч, 69), 21. Сергій Панасенко (9. Михайло Шестаков, 46), 32. Сергій Петько, 77. Микита Полюлях (48. Дмитро Кльоц, 90), 97. Михаіл Гечев

Запасні: 47. Богдан Когут, 24. Ігор Гук, 29. Валерій Кучеров, 88. Роберт Гегедош

Головний тренер: Юрій Вірт

Попередження: Костянтин Черній, 11, Іван Матяж, 41, Олексій Майданевич, 55, Олександр Батальський, 87 – Михаіл Гечев, 34

Вилучення: Михаіл Гечев, 45+2.

Дуже близькими були гравці ФК “Оболонь” у цей прохолодний осінній вечір, щоб здобути перемогу над міцним колективом НК “Верес” Рівне та пройти далі у наступний раунд Vbet Кубка України.

Згідно висновків передматчевого аналізу очікувалось, що НК “Верес”, з огляду на свій прем’єрліговий статус, має переважати ФК “Оболонь” за грою. Але насправді хід поєдинку показав зворотню картину. “Біло-зелені” виглядали переконливіше фактично всі 90 хвилин матчу. Більше володіли м’ячем, більше атакували і, найголовніше, створювали більше моментів біля воріт суперника.

Кульмінацією першого тайму міг стати епізод на 30-ій хвилині. Костянтин Черній перехопив м’яч на чужій половині поля та пробив у кут воріт – Артем Кичак витягнув удар, одразу ж на добивання першим встиг Ігор Мединський – знову сейв голкіпера, а третій поспіль удар Олексія Щебетуна заблокував захисник. Шалена атака оболонців мала закінчитись голом, але рівняни вистояли.

Наприкінці першого тайму другу жовту картку отримав енергійний молдовський нападник НК “Верес” Михаіл Гечев та був вилучений з поля, так само за суперечки у підтрибунному приміщенні отримав червону картку і наставник гостей Юрій Вірт. У другій половині гри перевага “пивоварів” стала ще більш відчутною. Вже на 51-ій хвилині виник стовідсотковий момент біля воріт рівнян. Олексій Лобов виконав фантастичний довгий пас за спини захисникам зі своєї половини поля, Ігор Мединський зробив вчасний ривок і, на мить випередивши голкіпера Артема Кичака, зумів пробити у порожні ворота, але м’яч пролетів в лічених сантиметрах від штанги.

Тиск на ворота гостей посилювався, свій фірмовий штрафний на 65-ій хвилині з далекої відстані ледве не забив Юрій Мате. Футболісти НК “Верес” зосередили всі сили на захисті власних воріт, попри це у “біло-зелених” чітко проглядались передумови відкрити рахунок. Але на 82-ій хвилині несподівано забили рівняни. Після виносу м’яча з власної половини поля гостям вдалося зачіпитися за м’яч та заробити пенальті. Назарій Федорівський чудово зреагував на удар Михайла Шестакова з одинадцятиметрової позначки, відбив м’яч, а потім героїчно кинувся і під добивання того ж таки Шестакова. На жаль, форвард НК “Верес” пробив занадто сильно – у кіпера “пивоварів” не було ніякої можливості врятувати ситуацію. Рахунок став 0:1, оболонці організували відчайдушний штурм воріт Артема Кичака на останніх хвилинах, але все ж фінальний свисток Ярослава Козика зафіксував остаточний результат на користь гостей.