Сергій Солдатов: “Мікроклімат у команді чудовий”

Напередодні меморіалу ім.Щанова головний тренер ФК “Оболонь-Бровар” Сергій Вікторович Солдатов люб’язно погодився надати невеличке інтерв”ю оновленому офіційному сайту “біло-зелених”.

 

Сергію Вікторовичу, відпустка завершилася, свята минули, помаленьку стартувала підготовка команди до другого кола чемпіонату. У якому фізичному та психологічному стані гравці приступили до тренувань? Який настрій панує в колективі?

По-перше, варто відмітити, що відпустка у футболістів була достатньо протяжною — цілих півтора місяці. Тому всі хлопці отримали можливість добре відпочити і повернутися у стан команди зарядженими і сповненими бажанням і сил для подальшої боротьби. Також перед гравцями стояло завдання не набрати зайвих кілограмів. Один-два кілограма допускалося, але не більше. З цією задачею, загалом, вони також справилися. Що стосується психологічного стану, то й тут немає жодних нарікань. Перед, скажімо так, “канікулами” президент клубу Олександр Слободян розрахувався без винятку з усіма футболістами, що без сумніву сприяло значному підвищенню настрою і мотивації. Таким чином, з упевненістю констатую, що мікроклімат у колективі просто чудовий!

Усі повернулися здоровими, чи можливо є футболісти, які не тренуються з тих чи інших причин?

Такі футболісти є, але їх дуже мало. Анатолій Кіцута, який мав проблеми зі спиною, наразі доліковується, а Березанський, котрий перед самим виходом з відпустки захворів на грип, також поки що не приймає повноцінної участі у тренуваннях. Всі інші живі, здорові.

У якому графіку і де проходять тренування команди?

Скажімо так, період адаптації ми вже пройшли — це десятиденний збір на “Оболонь-Арені” – заняття в тренажерному залі та на піску. Зараз ми вже перейшли на штучні поля і потихеньку готуємося до меморіалу ім.Щанова.

Перед турніром Щанова плануються товариські матчі?

Авжеж! Першого лютого ми проведемо зустріч з Білоцерківським Арсеналом, а восьмого числа планується матч з дублем Київського “Динамо” в манежі.

Які завдання ставляться перед командою на турнірі ім. Щанова?

Конкретних завдань перед хлопцями ми не ставимо. Ми розглядаємо цей турнір, в першу чергу, як один з етапів підготовки до чемпіонату, а також, як хорошу можливість переглянути нових виконавців, подивитися на них в ділі.

Тобто нові придбання неодмінно будуть?

Безперечно. Оскільки лінія захисту, де грають, як молоді, так і досвідчені футболісти, на мою думку, у нас не потребує термінового підсилення, то першочерговим завданням буде придбання 3-х, 4-х виконавців у передню лінію — це атакуючі хави, нападники. Також ми хочемо підписати ще одного голкіпера, і у нас вже є домовленість про перехід до лав нашої команди з талановитим і досвідченим воротарем, екс-гравцем Донецького “Металурга” Олександром Мусієнко. Забігаючи дещо наперед, можу сказати, що на перегляді в нашій команді буде до двадцяти футболістів, але всі карти я розкривати поки що не буду. Про підсумки трансферної діяльності поговоримо вже після завершення підготовки до другого кола чемпіонату.

Сергію Вікторовичу, чи правда, що Іващенко зараз перебуває на перегляді в Олександрії, і яка ваша позиція з приводу цього питання?

Так, це правда, Олександр знаходиться в Олександрії. Моя позиція? У мене була з ним розмова… Справа в тому, що коли ми підписували з ним контракт, то Олександр попросив доповнити його договір з нами одним пунктом — якщо у нього буде запрошення з іншої команди, яке його влаштує, то ми повинні будемо відпустити його без компенсації. Ми на такі умови погодилися. Як бачимо, людина вирішила спробувати себе в іншому клубі. Я можу побажати Олександру лише успіхів. Якщо ж він підпише з Олександрією контракт і все у нього складеться найкращим чином, ми будемо лише раді за нього. Він у будь-який момент зможе повернутися до дому, на “Оболонь-Арену”. Тут завжди будуть раді йому.

Повернемося до питання підготовчого процесу. Власне, де буде відбуватися підготовчий етап ФК “Оболонь-Бровар” до весняної частини чемпіонату після закінчення меморіалу ім. Щанова?

9-го березня ми виїжджаємо на збори в Крим, де плануємо провести чотири товариські зустрічі. Зараз працюємо над тим, щоб нашими суперниками були команди виключно першої ліги.

І наостанок. Сергію Вікторовичу, чи є шанс взяти участь у тренуваннях і підготовчих зборах першої команди у когось із футболістів “Оболонь-Бровар 2”?

Звісно шанси є. Вже зараз з нами працюють футболісти дубля — це Варнавський, Деревянко, Музиченко, Бойченко, Яцик… Більше того, на турнір ім. Щанова ми заявилися двома командами і плануємо відвідувати матчі дубля. Тому ті футболісти, котрі проявлять себе з найкращої сторони на тих позиціях, які потребують підсилення і де необхідна конкуренція в першій команді, поїдуть з нами на підготовчі збори в Крим.

Leave a Reply