Розклад матчів меморіалу Щанова

Як ми повідомляли вчора “Оболонь-Бровар” та “Оболонь-Бровар”-2 візьмуть участь у четвертому меморіалі ім.Олександра Щанова, який пройде з 15-го по 26-лютого.  Сьогодні став відомий розклад всіх матчів першої і третьої груп, в яких зіграють наші команди.  Отже, вашій увазі повний розклад матчів групового етапу турніру:

Перша група. «Динамо – U 19» (Київ), «Оболонь – Бровар» (Київ),

ФК «Бровари», РВУФК (Київ), ФК «Музичі».

Стадіон: НТБ АТ «ФК «Динамо» (Київ)» (Чапаївка).

I тур. 15 лютого, субота

  1. ФК «Бровари» – РВУФК. Конча – Заспа (поле № 3) – 12:00

  2. «Динамо – U 19» – «Оболонь – Бровар». Конча – Заспа (манеж) – 14:00

II тур. 16 лютого, неділя

  1. «Оболонь – Бровар» – ФК «Музичі». Конча – Заспа (манеж) – 14:00

  2. РВУФК – «Динамо – U 19». Конча – Заспа (манеж) – 12:00

                                                 

  III тур. 18 лютого, вівторок

  1. ФК «Музичі» – РВУФК. Конча – Заспа (манеж) – 14:00

  2. «Динамо –U 19» – ФК «Бровари». Конча – Заспа (манеж) – 12:00

IV тур. 19 лютого, середа

  1. РВУФК – «Оболонь – Бровар». Конча – Заспа  (час уточнюється)

  2. ФК «Бровари» – ФК «Музичі». Конча – Заспа (час уточнюється)

     V тур. 21 лютого, п’ятниця

  1. ФК «Музичі» – «Динамо –U 19». Конча – Заспа (манеж) – 10:00

  2. «Оболонь – Бровар» – ФК «Бровари». Конча – Заспа (час уточнюється)

                                                                           

   Третя група

«Чайка» (Києво – Святошинський район), «Діназ» (Вишгород), UPG (Коростень, Житомирської області), «Рубін» (Пісківка), «Оболонь – Бровар -2» (Київ).

Стадіони: «Козак Арена» (Петропавлівська Борщагівка), «Діназ» (Лютіж).

I тур. 15 лютого, субота

1. UPG – «Рубін». П. Борщагівка – 13:00

2. «Оболонь – Бровар -2» – «Діназ». Лютіж – 10:00

II тур. 16 лютого, неділя

3. «Діназ» – «Чайка». П. Борщагівка – 11:00

4. «Рубін» – «Оболонь – Бровар -2». П. Борщагівка – 14:00

III тур. 18 лютого, вівторок

  1. «Чайка» – «Рубін». П. Борщагівка – 11:00

  2. «Оболонь – Бровар -2» – UPG. П. Борщагівка – 14:00

IV тур. 19 лютого, середа

  1. «Рубін» – «Діназ». Лютіж – 12:00

     8. UPG – «Чайка». П. Борщагівка – 11:00

V тур. 21 лютого, п’ятниця

  1. «Чайка» – «Оболонь – Бровар -2». П. Борщагівка – 11:00

  2. «Діназ» – UPG. Лютіж – 12:00

  Чвертьфінал 22 лютого, субота

Півфінал 24 лютого, понеділок

ФІНАЛ 26 лютого, середа

Leave a Reply