Валерій Іващенко: “Через тривоги втрачали концентрацію та пропустили необовʼязкові два мʼячі”

Головний тренер “Оболоні” Валерій Іващенко прокоментував поразку від “Ворскли” (1:3) у 29-му турі УПЛ.

– Так складався матч, що десь володіли ініціативою напочатку, але пропустили необовʼязкові два мʼячі за рахунок кваліфікації футболістів “Ворскли”. Тому було тяжко відіграватися, але хлопці старалися, намагалися. Десь брак кваліфікації, тяжко нам даються забиті мʼячі. Якби ми забили першими, то зовсім інша гра була б. Питань до хлопців немає. Всі намагалися, старалися, витискаємо з хлопців все. Тиск ще відчувається. Складнувато, але це футбол.

– Перед початком сезону велика кількість журналістів, експертів пророкували вашій команді зону вильоту. Тепер, швидше за все, ви опинитеся в стиках. Ви задоволені сезоном?

– Все зводиться до того, що хтось десь там когось купляє, підписує, трансфери. З цього складається якась думка. Ми працюємо з деякими хлопцями з першої ліги. Хлопці заслуговують грати в УПЛ. У нас бойовита, молода команда, тому стараємося відчути ритм УПЛ, швидкості. Брак кваліфікації присутній. З “Динамо”, “Шахтарем” намагаємося грати у футбол.

Ми добре почали. Через тривоги втрачали концентрацію. Проспали моменти і вони забили нам два м’яча. Намагалися знайти моменти, щоб вирівняти гру, але “Ворскла” грала по рахунку, сіла і дала ініціативу і чекала свої моменти на контратаках.