Валерій Іващенко: “У нас є завдання закріпитися у верхній десятці”

Пресслужба ФК Оболонь поспілкувалася з головним тренером команди Валерієм Іващенком, який підсумував першу частину сезону.

На зимову перерву «Оболонь» пішла на 13 сходинці турнірної таблиці. На вашу думку це справедливий підсумок першої частини сезону?

Той результат, який ми маємо, багато спеціалістів не очікували. На початку чемпіонату усі казали, що Оболонь за підсумками першого кола буде десь на останньому місці. Ми спростували це і довели своєю грою, що команда може конкурувати з іншими та досягати хороших результатів. Далеко не все виходило у матчах, могли як програвати, так і вигравати, але це футбол. Я вже казав, що це певна нестача досвіду, як тренерського штабу, так і гравців. Тому усім нам є над чим працювати. Завжди хочеться підніматися вгору, думаю, що це наша не остаточна позиція. Будемо усе можливе від себе робити, потрібно якісно підготуватися для того, щоб закріпитися вище у турнірній таблиці.

Поділіться, будь ласка, планами на зимове міжсезоння, на чому концентруватиме увагу тренерський штаб команди?

Наші футболісти зараз у відпустці, хочеться, щоб вони добре відпочили як морально, так і фізично. У нас на 8-9 січня запланований медогляд, а з 10 січня ми розпочнемо тренувальну роботу у Києві.

Чи планується підсилення у міжсезоння?

Звісно, нам би хотілося підсилення, у першому колі це було відчутним. Здорова конкуренція у команді допомагає футболістам працювати на усі 100%. Тому ми хочемо підсилитися взимку і зараз над цим активно працюємо.

Яке завдання перед клубом стоїть на другу частину чемпіонату?

У нас з початку сезону є завдання закріпитися у верхній десятці. Я думаю, це був би дуже вдалий результат, як для команди-новачка УПЛ. Для цього нам потрібно гарно попрацювати на зборах, які ми запланували та зробити підсилення на певні позиції.

На завершення, що б хотіли побажати вболівальникам на новорічні свята?

Ми живемо у непростий час, тому передусім хочу побажати нашим вболівальникам та й взагалі усім українцям скорішої перемоги, миру, здоровʼя та злагоди. Дуже хочеться щоб Україна процвітала і досягала великих перемог в усіх сферах.