Валерій Іващенко: У нас є кадрові проблеми, але я сподіваюся, що вони не матимуть вирішального значення»

Головний тренер «пивоварів» Валерій Іващенко прокоментував поєдинок з «Олександрією»:

– Ще раз переконуєшся, що не варто шукати логіку в футболі. В звітному протистоянні ми частіше контролювали м’яч, створили більше гольових моментів, але на відміну від нас, всі три удари олександрійців в площину воріт виявилися результативними. Таке буває в футболі, коли дається взнаки більший досвід суперника.
Хоча все могло скластися інакше, коли б в середині першого тайму ще за нічийного рахунку рефері призначив очевидний пенальті за гру рукою захисника гостей в штрафному майданчику. Чомусь не підказав йому звернути на це порушення увагу й арбітр VAR.
Це вже не перший випадок, коли на мою думку, «Оболонь» потерпає від необ’єктивності суддів й не знаю, як з цим лихом боротися.

Все ж, головне, що незважаючи на поразку, «Оболонь» уникла прямого вильоту з еліти. Зараз важливо якнайшвидше відновитися, адже вже найближчої середи «пивовари» зустрінуться в першому перехідному поєдинку з «Лівим берегом», який фінішував третім у Першій лізі. В «Оболоні» є кадрові проблеми, але я сподіваюся, що вони не будуть мати вирішального значення».

Джерело: Sport.ua