“ВПК-Агро” – “Оболонь” – 0:2

11 вересня, 15:30. Перша ліга, 8 тур, м. Дніпро, стадіон “Метеор”. +26 C. 200 глядачів.

ФК “ВПК-Агро” – ФК “Оболонь” – 0:2 (0:0)

Арбітр: Вадим Запрутняк (Вінниця)

Асистенти: Сергій Наскалов (Мукачеве) та Андрій Приймачук (Рівне)

4 арбітр: Ростислав Дубина (Дніпро)

Спостерігач арбітражу та делегат: Олександр Латоша (Мелітополь)

Голи: Костянтин Черній 55, Ігор Мединський 59

ФК “ВПК-Агро”: 71. Віктор Бабічин, 3. Роман Слива, 28. Акакі Хубутія-к, 32. Вісенте (5. Євгеній Шевченко, 70), 88. Дмитро Зозуля, 6. Даніель (13. Лука Коберідзе, 46), 8. Іван Будняк (77. Сергій Наполов, 66), 19. Сергій Косовський, 39. Дмитро Льопа (10. Іван Литвиненко, 65), 11. Данило Колесник (21. Павло Пашаєв, 46)

Запасні: 35. Костянтин Махновський, 25. Дмитро Шевченко

Головний тренер: Олександр Грицай

ФК “Оболонь”: 72. Василь Литвиненко, 4. Олексій Майданевич, 5. Олександр Осман, 6. Юрій Мате, 16. Павло Лук‘янчук, 7. Артур Мурза (24. Єгор Прокопенко, 88), 17. Сергій Суханов (8. Олексій Савченко, 16, 21. Олексій Щебетун, 37), 13. Ігор Мединський-к, 55. Олексій Лобов, 88. Максим Покотилюк (11. Іван Матяж, 46), 18. Костянтин Черній (9. Олександр Батальський, 65)

Запасні: 12. Олексій Слуцький, 3. Микита Безуглий, 99. Дмитро Олійник

Головний тренер: Валерій Іващенко

Попередження: Олексій Лобов, 29, Сергій Косовський, 34

Справжнім випробуванням для “пивоварів” став візит на легендарний дніпровський стадіон “Метеор”. ФК “ВПК-Агро”, господарі поля, небезпідставно сподівалися здобути очки у зустрічі проти ФК “Оболонь”. Адже склад команди з Дніпропетровщини протягом останніх місяців регулярно поповнюється кваліфікованими виконавцями, наприклад, минулого тижня підписали угоди з клубом Дмитро Льопа та Павло Пашаєв. Та все ж, як показав перебіг подій у матчі, і цього разу повністю реалізувати свій потенціал магдалинівцям не вдалося.

Склалося враження, що “аграріям” у матчі проти ФК “Оболонь” дещо бракувало зіграності та згуртованості. У цих компонентах перевага була на боці підопічних Валерія Іващенка. Тренерський штаб “біло-зелених” також продемонстрував вміння видозмінювати склад та позиції футболістів без негативного впливу на якість гри і результат. У порівнянні із минулим матчем проти ФК “Волинь” Луцьк на полі “Метеора” зі стартових хвилин з’явилися Максим Покотилюк, Сергій Суханов, Юрій Мате. До того ж, у першому таймі одразу два неприємних епізоди змусили коуча оболонців вносити тактичні корективи: спочатку на 16-ій хвилині отримав травму Сергій Суханов, замість нього вийшов Олексій Савченко, а на 37-ій хвилині Савченко також пошкодив ногу і дочасно залишив поле, поступившись місцем на ньому Олексію Щебетуну.

“Пивовари” з честю вийшли з такого складного становища. На 55-ій хвилині Олексій Майданевич виконав свою фірмову “зависаючу” передачу на Костянтина Чернія, Черній розібрався у непростій ситуації та скинув м’яч під удар Ігорю Мединському. Спробу капітана оболонців заблокував захисник, втім, м’яч відскочив знову до Костянтина Чернія – форвард ФК “Оболонь” бездоганно розібрався у ситуації і пробив у дальній від голкіпера Віктора Бабічина кут – 0:1.

Вже через чотири хвилини “біло-зелені” забили вдруге. Стрімка атака завершилася подачею Артура Мурзи у штрафний майданчик. Ігор Мединський ідеально розрахував траєкторію приземлення м’яча і з льоту в один дотик завдав гарматного пострілу у ближню “дев’ятку” воріт ФК “ВПК-Агро”. Фантастичний гол – на 59-ій хвилині рахунок став 0:2.

“Пивовари” впевнено зберегли доробок у вигляді двох голів до кінця зустрічі. Усі намагання футболістів з Вишневого вирівняти ситуацію у останній третині гри успіху їм не принесли.

ФК “Оболонь” дуже красиво перемагає ФК “ВПК-Агро” та готується до домашнього матчу проти непоступливого СК “Краматорськ”. Гра відбудеться на “Оболонь-Арені” у суботу, 18 вересня, початок о 17:45.